Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Çağrı Merkezi Uzmanı Personeller Arıyor!

Fibabanka Çağrı Merkezi Uzmanı Personeller Arıyor!

Fibabanka banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda çağrı merkezinde çalışacak Satış ve Kalite Geliştirme Uzmanı aradığı bildirdi.

-

Fibabanka banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda çağrı merkezinde çalışacak Satış ve Kalite Geliştirme Uzmanı aradığı bildirdi.

Fibabanka Çağrı Merkezi Yeni Personelleri Arıyor

Fibabanka banka personel alımları ile Satış ve Kalite Geliştirme Uzmanı arayışından bahsetti. Banka tarafından yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olanların hangi özelliklere sahip olmasının istendiğini, başvuru için son tarihin ne zaman olduğunu da belirtti. Fibabanka bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak üzere başvuru yapacakların üniversite mezunu olması gerekiyor. Adayların daha önce çağrı merkezinde satış biriminde en az 2 yıl çalışmış olması, müşteri memnuniyeti ve satış odaklı çalışacak olması, iletişim becerilerinin gelişmiş olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması, sorun çözme yeteneğine sahip olması da gerekiyor. Fibabanka yeni personellerinin yeni çözümler ve fikirler üretebilen kişiler olmasını da istiyor. Microsoft Office uygulamalarına hakim olma şartı da aranıyor. İş başvurusu yapmak isteyen erkek adaylarda aranan şartın askerliklerini yapmış olmaları olduğu da Fibabanka tarafından belirtiliyor.

Fibabanka Yeni Personellerinin Görevleri Nelerdir?

Fibabanka iş ilanları ile işe alınacak olan yeni personeller çağrı merkezinde çalışarak satış kalitesinin artmasını sağlamak, telefonda görüşme metinlerini inceleyerek müşteri deneyimini iyileştirmek, satış hedeflerinin tutturulmasını sağlamak ürünlere ve ekranlara ilişkin yönlendirme dökümanlarını oluşturmak gibi görevler alacaklar. Fibabanka iş başvuruları 10 mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-satis-ve-kalite-gelistirme-uzmani-1968229

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler