Banka İş İlanları TEB Yaz Stajı Programı Başvuruları Başladı!

TEB Yaz Stajı Programı Başvuruları Başladı!

TEB Yaz Stajı Programı’na başvurular banka personel alımları kapsamında devam ediyor.

Son Güncelleme:

TEB Yaz Stajı Programı’na başvurular banka personel alımları kapsamında devam ediyor.

TEB Üniversite Zorunlu Staj Programı

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde üniversite öğrencilerini ilgilendiren Yaz Stajı Programı başvurularının devam ettiği bildirildi. TEB banka iş başvurusu yaparak staj imkanı elde etmek isteyen adaylarda üniversite öğrencisi olma şartı arıyor. 6 kez Türkiye’nin en iyi işvereni seçilen Türk Ekonomi Bankası bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen öğrencilere şans veriyor. TEB Yaz Stajı Programı’na katılanlar bankacılık sektörünü yakından tanıma fırsatı bulurken, yaratıcı ve yenilikçi bir ortamda çalışarak deneyim kazanıyorlar. Üniversitede ön lisans ya da lisans programlarında okuyan ve zorunlu stajı olan öğrenciler bu programa başvuru yapabiliyorlar.

TEB Zorunlu Staj Başvurularında Aranan Şartlar

TEB banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda başvuru sahiplerinde aradığı diğer şartları da belirtti. Analitik düşünce yapısına sahip, hızlı öğrenen ve yeniliklere meraklı, gelişime açık üniversite öğrencileri zorunlu stajlarını Türk Ekonomi Bankası bünyesinde yapabiliyorlar. TB iş başvurusu yapan öğrenciler arasından gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra stajını TEB’de yapmasına karar verilenler Banka’nın İstanbul – Ümraniye’de ve Dudullu’da bulunan Genel Müdürlük binalarında görev alacaklar. Deneyim şartı aranmaya TEB staj başvuruları 16 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilecek. İş başvurusu sahiplerinin İstanbul’da ikamet ediyor olması uyulması gereken şartlar arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-universite-zorunlu-stajyer-2290061

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,155BeğenenlerBeğen
7,201TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler