Ana SayfaSigorta İş İlanlariFiba Emeklilik Ürün Geliştirme Yetkilileri Aradığını Duyurdu!

Fiba Emeklilik Ürün Geliştirme Yetkilileri Aradığını Duyurdu!

Fiba Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları ile açık pozisyonla ilgili detaylardan bahsedildi.

-

Fiba Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları ile açık pozisyonla ilgili detaylardan bahsedildi.

Fiba Emeklilik Yeni Personeller Arıyor

Fiba Emeklilik bünyesinde görev yapmak üzere Aktüerya ve Ürün Geliştirme Yetkilisi alımı yapılacağı sigorta iş ilanları kapsamında bildirildi. Şirket tarafından yapılan bilgilendirmede kariyer planına sigortacılık alanında devam etmek üzere başvuru yapacak olan adaylar için işin tanımı da detaylandırıldı.

Fiba Emeklilik Yeni Personelleri Hangi Görevleri Alacak?

Buna göre sigorta iş başvurusu sahipleri yeni ürünlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması ve karlılığın artırılması, tarifelerin ve planlamaların yapılması, gerekli testlerin organize edilmesi, Fiba Emeklilik stratejileri doğrultusunda analizler yapılması, şirketin veriminin artması için projeler hazırlanması ve hazırlanan projelere destek verilmesi, yeni süreçlerin tasarlanması ve mevcut iş süreçlerinin iyileştirilmesi için çaba harcanması, sigortacılık alanındaki yeni gelişmelerin ve ürünlerin yakından takip edilmesi gibi görevler alacaklar.

Fiba Emeklilik İş Başvuruları için Son Tarih Ne Zaman?

Fiba Emeklilik bünyesinde çalışmak üzere sigorta iş ilanları arasında olan bu duyuruya başvuru yapacak kişilerin ayrıca şirket içi ve şirket dışı için raporlar hazırlayabilecek olması, sigortacılık sektöründeki analizleri doğru yapacak olması, ay kapatma süreçlerinde görev alabilecek olması da gerekiyor. Adayların analitik düşünen, çözüm odaklı çalışan, planlamada ve iletişimde başarılı, ileri seviyede İngilizce bilen, tercihen bu konularda en az 2 yıl deneyimli, İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden kişiler olması da isteniyor. Fiba Emeklilik iş başvuruları 18 Mayıs 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fiba-emeklilik-ve-hayat-a-s-aktuerya-ve-urun-gelistirme-yetkilisi-2267537

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler