Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Sezonluk Müşteri Danışmanlarını İşe Alacak!

Garanti Bankası Sezonluk Müşteri Danışmanlarını İşe Alacak!

Garanti Bankası’nın yaptığı banka iş ilanları bilgilendirmesinde Sezonluk Müşteri Danışmanı alımları yapılacağı belirtildi.

-

Garanti Bankası’nın yaptığı banka iş ilanları bilgilendirmesinde Sezonluk Müşteri Danışmanı alımları yapılacağı belirtildi.

Garanti Bankası Sezonluk Çalışacak Personeller Arıyor

Garanti Bankası banka personel alımları kapsamındaki duyurusunda sezonluk olarak görev yapacak müşteri danışmanlarına ihtiyaç olduğunu, bu kişilerin İzmir – Dikili’deki Ege Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olan şubede çalışacaklarını, yeni personellere sezonluk ihtiyaç olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yaparak Garanti Bankası’nda çalışmak isteyen kişiler 2019 yılı Haziran – Ekim ayları arasında görev alacaklar. Garanti Bankası bünyesinde çalışarak bir bankadaki kariyer hayallerini gerçekleştirmek isteyen adayların en az üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerini bitirmiş olması, kendisini güler yüzlü, pozitif düşünebilen birisi olarak tanımlayabiliyor olması, iletişim kabiliyetinin gelişmiş olması, ikna konusunda becerilerinin bulunması gerekiyor. Garanti Bankası iş başvurusu sahibi erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş ya da en az 1 yıl süreyle tecil ettirmiş olmasını istiyor.

Garanti Bankası Sezonluk Personel Alımı İş Başvuruları

Garanti Bankası iş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya yaptığı başvuru sonucunda işe alınan yeni personeller İzmir – Dikil Şubesi’nde müşterilerin nakit işlemlerinden sorumlu olmak, müşterilerden gelen talimatları yerin getirmek, diğer yanan Garanti Bankası ürün ve hizmetlerinin müşterilere tanıtılarak satışını gerçekleştirmek gibi görevler almak üzere Müşteri Danışmanı olarak çalışacaklar. Garanti Bankası yeni personel iş başvuruları 6 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-sezonluk-musteri-danismani-dikili-2257855

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler