Anadolubank Hazine Uzmanı Personel Alımları Başladı!

Anadolubank banka iş ilanları kapsamındaki duyuruda Hazine Pazarlama Uzmanı ihtiyacı bildirildi.

0
anadolubank-pazarlama-uzmani-personel-alimlari-basladi

Anadolubank banka iş ilanları kapsamındaki duyuruda Hazine Uzmanı ihtiyacı bildirildi.

Anadolu Bank Yeni Personel Alımları Yapıyor

Anadolubank banka personel alımları duyurusunda Hazine Uzmanı olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç duyduğunu açıkladı. Banka tarafından yapılan duyuruda adayları ilgilendiren tüm detaylardan bahsedildi. Buna göre banka iş başvurusu yapmak isteyenlerin daha önce en az 2 yıl olmak üzere bankların Hazine bölümünde çalışmış ve deneyimli olması, Hazine ürünlerini yakından takip ediyor ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, iyi düzeyde türev ürün, finansal matematik ve hazine bilgisi olması, dinamik bir iş ortamında çalışabilecek olması, ekip çalışmalarına uyum sağlaması, işinde sonuca odaklı şekilde çalışması ve analitik düşünce yapısı sahibi olması gerekiyor. Kariyer planına bir bankada devam etmek olan adayların da ileri seviyede ingilizce biliyor olması Anadolubank tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Anadolubank Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

En az 2 yıl deneyim şartı aranan başvuru sahipleri İstanbul – Asya yakasında görev yapacaklar. Anadolubank sürekli ve tam zamanlı olarak görev vereceği yeni personellerinin başvurularını 30 Eylül 2019 tarihine kadar kabul etmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-hazine-uzmani-2351953

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın