Banka İş İlanları Anadolubank Pazarlama Uzmanı Personel Alımları Başladı!

Anadolubank Pazarlama Uzmanı Personel Alımları Başladı!

Anadolubank banka iş ilanları kapsamındaki duyuruda Hazine Pazarlama Uzmanı ihtiyacı bildirildi.

Son Güncelleme:

Anadolubank banka iş ilanları kapsamındaki duyuruda Hazine Pazarlama Uzmanı ihtiyacı bildirildi.

Anadolu Bank Yeni Personel Alımları Yapıyor

Anadolubank banka personel alımları duyurusunda Hazine Pazarlama Uzmanı olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç duyduğunu açıkladı. Banka tarafından yapılan duyuruda adayları ilgilendiren tüm detaylardan bahsedildi. Buna göre banka iş başvurusu yapmak isteyenlerin daha önce en az 2 yıl olmak üzere bankların Hazine Pazarlama bölümünde çalışmış ve deneyimli olması, Hazine ürünlerini yakından takip ediyor ve müşteriye uygun olarak pazarlayabiliyor olması, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, İngilizce bilmesi, Microsoft Office uygulamalarını kullanıyor olması, tercihen Türev ve SPK lisanslarına sahip olması, dinamik bir iş ortamında çalışabilecek olması, ekip çalışmalarına uyum sağlaması, işinde sonuca odaklı şekilde çalışması ve analitik düşünce yapısı sahibi olması gerekiyor. Kariyer planına bir bankada devam etmek olan erkek adayların da askerliğini bitirmiş olması Anadolubank tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Anadolubank Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Anadolubank bünyesinde çalışmak üzere iş ilanları ile ilgilenen adaylar yapılacak olan incelemeler sonucunda Hazine ürünlerinin pazarlamasından sorumlu olacaklar. Anadolubank yeni personellerinden ürünlerin doğru müşterilere sunulmasını bekleyecek. Deneyim şartı aranan başvuru sahipleri İstanbul – Anadolu yakasında görev yapacaklar. Anadolubank sürekli ve tam zamanlı olarak görev vereceği yeni personellerinin başvurularını 7 Haziran 2019 tarihine kadar kabul etmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/anadolubank-hazine-pazarlama-uzmani-2281725

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,407BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler