Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Dönemsel Müşteri temsilcileri Aradığını Açıkladı!

ING Bank Dönemsel Müşteri temsilcileri Aradığını Açıkladı!

ING Bank banka personel alımları yapacağını duyurarak detaylardan bahsetti.

-

ING Bank banka personel alımları yapacağını duyurarak detaylardan bahsetti.

ING Bank Dönemsel Çalışacak Personeller Arıyor

Banka iş ilanları kapsamında ING Bank tarafından yapılan bilgilendirmede dönemsel personel ihtiyacına değinildi. Banka iş başvurusu yaparak işe alacağı yeni personelleri İzmir – Kemalpaşa şubesinde Müşteri Deneyimi Yöneticisi olarak görevlendirecek. Yapılan duyuruda adaylarda aranan şartlar da yer aldı. Buna göre iş başvurusu yaparak kariyer planına bankacılık alanında devam etmek isteyen kişilerin yenilikçi ve gelişme açık kişiler olması gerekiyor. Adayların ayrıca üniversitelerin İşletme – İktisat – İstatistik – Maliye – Ekonomi – Ekonometri – Uluslararası İlişkiler – Çalışma Ekonomisi gibi bölümlerinden mezun olması, SEGEM ve BES sertifikalarının bulunması, Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, ekip çalışmasına yatkın olması, liderlik vasıflarının bulunması, iletişim ve iknada başarılı, analitik düşünce yapısı sahibi, müşteri memnuniyetini önemseyen ve müşterilerin dilinden anlayan kişiler olması da isteniyor. ING Bank işe alacağı yeni personellerde ayrıca Banka’nın vizyon ve misyonunu benimseyerek buna uygun çalışacak olması gibi özellikler de arıyor.

ING Bank Yeni Personel İş Başvuruları

ING Bank iş ilanları kapsamında yapılan duyuruyla ilgilenen ve yapılan değerlendirmeden sonra işe alımı gerçekleşen yeni personeller şubedeki bireysel müşterilere etkin hizmet verilip verilmediğinden, satış hedeflerinin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğinden, gişe işlemlerinden, müşterilerin karlılığının artırılmasından sorumlu olacaklar. ING Bank iş başvuruları 17 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-kemalpasa-sb-musteri-deneyimi-yon-donemsel-2292558

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler