Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Çağrı Merkezi için Üniversite Öğrencisi Alımları Yapıyor!

TEB Çağrı Merkezi için Üniversite Öğrencisi Alımları Yapıyor!

TEB banka iş ilanları duyurusuyla Çağrı Merkezi bünyesinde çalışacak üniversite öğrencilerinin arandığı bildirildi.

-

TEB banka iş ilanları duyurusuyla Çağrı Merkezi bünyesinde çalışacak üniversite öğrencilerinin arandığı bildirildi.

TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Arıyor

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımlarından bahsedildi. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler de aynı duyuruda bildirildi. Adaylarda aranan öncelikli şart Antalya’da ikamet ediyor olmaları şeklinde belirtiliyor. Üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu olması gereken yeni personeller Telefon Şubesi departmanında çalışacaklar. Kariyer planına bir bankada devam etmek isteyen kişilerde aranan diğer şartlar ise 7 – 24 vardiyalı sistemde çalışabilecek olmaları, özellikle akşamları 07:30 – 16:300 arası, 17:00 – 01:00 arası ve 14:00 23:00 arası çalışmayı kabul edecek olmaları isteniyor.

TEB Çağrı Merkezi Personellerinde Aranan Özellikler

TEB iş ilanları başvurusu yaparak Çağrı Merkezi’nde çalışmak isteyen kişilerin Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, interneti aktif olarak kullanabilecek olması, stres yönetimi yapabiliyor ve yoğun iş temposuna ayak uyduracak olması, diksiyonu düzgün, ikna yeteneği yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, değişime açık, zaman planlaması yapabilen, iletişim yeteneği gelişmiş, sabırlı, satış odaklı çalışacak ve verilen hedefler doğrultusunda satış yapabilecek kişiler olması da gerekiyor.

TEB Yeni Personel İş Başvuruları

TEB bünyesinde çalışmak isteyen erkek adaylarda aranan şartın askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması olduğu belirtiliyor. Türk Ekonomi Bankası iş başvuruları 18 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler