Garanti Kredi Faizleri 2018

0

Garanti Bankası kredi kampanyalarında önemli avantajlar bulunmaktadır. Garanti kredi faizleri düşük olup, kişiye özel ödeme planlarıyla nakit ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanır. Başvuruları da bir o kadar kolaydır.

Garanti Kredi faiz oranları kredi türüne göre değişir. Konut, taşıt ve ihtiyaç için farklı kriterler, farklı faiz oranları uygulanır.

Garanti Kredi Faiz Oranları

Garanti Kredi Faiz oranları kullanılan krediye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir, 2018 yılı içerisinde bir çok bankada olduğu gibi kredi faiz oranlarında Garanti Bankasında da değişikliler olmuştur.

Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranları şuanda özel kampanya ve fırsatlarla %1,84 ile %1,95 aralığında kredi kullanabilmektesiniz. Üstelik kullanacağınız kredileri 48 ay ( 4 yıl) kadar vade ile ödeme şansınızda bulunuyor.

Garanti Konut kredisi faiz oranları; tıpkı bireysel ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi banka tarafından konut kredileri ve mortgage içinde değişkenlik gösteren geri ödeme modelleri bulunmaktadır. Bu nedenle Garanti mortgage faiz oranları farklılık gösterebilmektedir. Ancak Garanti Konut kredisi faiz oranları ortalamasına bakıldığında %1,95 olarak görülebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti Taşıt kredisi faiz oranları ise hem yeni hem de 2. El araç alımları için yüzde 2,09’dur.

Garanti kampanya faiz oranları, bankanın dönemsel olarak sunduğu özel avantajlı oranlar üzerinden verilen kredilerdir. Şuanda aktif olarak Garanti Yaz Kredisi kampanyası en cazip kredi olanağı olarak görülmekte ve krediler, %1,84 ile %1,95 faiz oranı aralığında seyretmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın