Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

0

ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ VEREN BANKALAR

Kredi ihtiyacı olan bireysel ve ticari müşterilerin başvurularını sadece şube kanalı ile iletmek yerine günümüzün gelişen teknolojisinden yararlanarak zahmetsizce yapmak mümkündür.

Bankaların şahıs ve kurumların artan ihtiyaçlarını yada yeni kurulacak şirketlerin finansmanlarını, borçlanma karşılıkları için ihtiyaç duyulan masrafları karşılamak amacıyla neden gerekmeksizin sadece başvuru ile talep iletmek yeterli olacaktır.

Taleplerin ise eskiden bilinenin aksine ön onay için bile şube ziyaretleri yapılmaya gerek kalmaksızın artık herkeste bulunan mobil ,internet bankacılığı ve bilgisayar ortamından gerçekleştirmek mümkün.

Her şubenin var olan internet bankacılığından kredi başvuru alanından ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ VEREN TÜM BANKALAR ulaşabilirsiniz.

Zaten günümüz teknolojisi pratiklik ve şeffaflığa dayalı olduğundan vergi numarası,kimlik numarası gibi kişisel bilgilerin girilmesi ile her bankanın kendi ne ait tanımladığı sms sistemi  gönderimi ile de başvurular artık çok kolay.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalara sms kanalı ile başvuruyu seçen müşterilere özel anında yapılacaklar ile bilgi gelmekte olup gerekli yönlendirmeler sağlanmaktadır. Koşulsuz her bankanın kredi için izlediği farklı stratejiler ve talepleri olmakta ancak günümüzde iletilen başvurulara en azından hızlıca verilen yanıtlar ile talep edenler için de esneklikler yapılabilmektedir.

Kredi başvurunda Her kredi müşterisi için gerekli olan Gelir Belgesi önem arz etmekte olup sms,mobil veya internet bankacılığı aracılığıyla iletilen talepler de gelir oranı konusuda  gerçeklik payı da önem arz etmektedir.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalara  Neticede kişisel bilgilerin doğru verilmesi ve ıspatlanabilir olması sonrasında yapılacabilecek başvuruların ön onay ve nihai onayını da etkilemektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın