İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

0

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURU

Ülkedeki bankacılık sistemine yeni bir ivme kazandıran ve gerek  sistem açısından gerek de uzun vadeli çizgisini bozmadan faaliyet gösterme açısından Türkiye’nin ilk ulusal banka olma özelliğini taşıyan İş Bankası  Kredi başvurusu açısından da müşterilerine özel fiyatlandırma ve faiz oranı ile piyasadaki gücünü kanıtlamıştır.

Yurt içi ve yurt dışı iştirakleriyle en prestijli bankalar sıralamasına giren İş Bankası kredi faiz oranlarını da belirlerken bu büyümeleri dikkate alarak rakiplerini geride bırakmıştır.

Müşterilerin İş Bankası kredi başvurusu yapabilmesi için sistemsel donanımları teknoloji ile birleştiren banka,iş cep sistemiyle mobil bankacılığı kullananlara özel anında başvuru imkanı sunmaktadır.

Alternatif olarak en fazla şube ve bankamatik ağına sahip olan İş bankası müşterilerin şubeye gitmeden zahmetsizce kredi başvurusu yapabilmesi için hemen hemen her bölgede bulunan Atmlerden veya cep telefonlarından  sms aracılığıyla da başvuru alabilmektedir.

İş bankası kredi başvurusunu  anında kredi sitemiyle 7 gün 24 saat belirtilen alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla da gerçekleştirebileceğiniz gibi  maksimum 15000 tl ye kadar olan krediler onaylandıktan sonra anında hesaplara yansıtılabilmektedir.

İş bankası kredi başvurusu yapmak isteyen birer internet bankacılığı  kullanıcısı olan  mevcut müşteriler için de diğer bankalara göre daha kolay başvuru imkanı sunan internet sayfası aracılığıyla sadece Hemen başvur seçeneği ne tıklanması yeterli olacaktır.

Her bankanın talep ettiği evraklar olduğu gibi İş bankası kredi başvurusunu tamamlayan şahısların TCKN bilgisi ile giriş yapması gerekmektedir. Ayrıca her kredi başvurusunda olduğu gibi gelir bilgisi girişinin doğru yapılması ,kredisi onaylanan müşterilerin bankanın aylık bordroyu talep etmesi durumunda gerçek bilginin  ıspatlanabilirliği konusunda sorun yaşanmamasını  sağlar. Böylelikle kredi onayı süreci uzamadan nakit akışı hesapta olur.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın