Ana Sayfa Banka İş İlanları 3 Banka Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

3 Banka Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Banka iş ilanları kapsamında yapılan duyurulara göre 3 bankanın Güvenlik Görevlisi alımları yaptığı öğrenildi.

-

Banka iş ilanları kapsamında yapılan duyurulara göre 3 bankanın Güvenlik Görevlisi alımları yaptığı öğrenildi.

Hangi Bankalar Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor?

QNB Finansbank – HSBC – Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından kariyer sitelerinde yayınlanan banka personel alımları ilanları ile Güvenlik Görevlisi alımları yapılacağı bildiriliyor. Bu bankaların adaylarda aradığı kriterlere ve diğer tüm detaylara yazının devamından ulaşılabilir.

Güvenlik Görevlilerinde Aranan Özellikler Nelerdir?

Bankalarda Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen kişilerin öncelikle 5188 sayılı kanun kapsamında Silahlı Güvelik Görevlisi Kartı sahibi olmaları gerekiyor. Bu pozisyonda personel alımı yapan bankalar ayrıca en az lise mezunu olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, kısa sürede doğru kararlar verebilme becerisine sahip olmak, stres yönetiminde başarılı olmak, iletişim becerilerinin güçlü olması, empati yeteneğinin gelişmiş olması, erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması, banka iş başvurusu yaparak işe alındıktan sonra çalışacağı bankayı en iyi şekilde temsil edecek olmak gibi özellikler arıyor.

QNB Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımları

QNB Finansbank tarafından yenibiris.com adresli kariyer sitesinde yayınlanan ilanda başvuru sahiplerinin 28 yaşını aşmamış olması gerektiği, işe alınacak olan personeller gerekli eğitimlerin verileceği bildiriliyor. Banka iş ilanları ile ilgilenenlerin başvuruları 6 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

HSBC Güvenlik Görevlisi Alımları

HSBC işe alacağı Güvenlik Görevlisi personellerin İngilizce biliyor olmasını, CCTV ve kartlı geçiş sistemleri, güvenlik odası işleyişi konularında deneyim sahibi olmasını istiyor. HSBC Güvenlik Görevlisi iş başvuruları kariyer.net üzerinden 31 Mayıs 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebiliyor.

Albaraka Türk Güvenlik Görevlisi Alımları

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye genelinden başvuruları kabul ettiğini bildirirken, başvuru yapacak olan adayların 1 Ocak 1991 tarihinden sonra doğmuş olmasını, tercihen 1 yıl silahlı güvenlik olarak çalışmış olmasını ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmasını istiyor. Albaraka Türk Güvenlik Görevlisi iş başvuruları kariyer.net adresli siteden 3 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabiliyor.

İş ilanlarındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,272BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler