Halk Bankası Kredili Mevduat Hesabı

0

Çağımızda artık insanoğlu ne yazık ki çoğu zaman acil bir paraya fazlasıyla ihtiyaç duyabiliyor. Böyle durumlarda her ne kadar sağa sola koşup çevresinden ve tanıdıklarından para desteği görmek istese de pek umduğunu bulamıyor. Böyle durumlarda kişinin en çok yardımına koşan aracılardan birisinin de bankalar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bankalar birden farklı hizmet seçenekleri sunarak sizleri zor durumdan kurtarıp rahatlamanıza da fayda sağlıyor. Üstelik hesabınızda her ne kadar limitiniz olmasa bile acil para ihtiyaçlarınızı Halk Bankası Kredili Mevduat Hesabı açarak gönül rahatlığı ile kullanma şansına da sahip olacaksınız.

Bu hesabınız sayesinde istediğiniz an para çekebilir ya da dilerseniz de alışveriş yapabilme olanağından da en güzel şekilde yararlanma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra artık Havale, EFT gibi Bankacılık işlemlerinizi de çok kolay bir şekilde yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

Üstelik elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi acil ödemeniz gereken bir faturanız var ve sizde de para yoksa üzülecek bir durum artık olmayacaktır. Çünkü Halk Bankası Kredili Mevduat ile anında para çekebilecek ve faturalarınızın günü geçmeden de en kolay şekilde ödeyebileceksiniz. Eğer ki hesabınız da yeterli bir limit olur ise ödemeleriniz hiçbir şekilde gecikmeyecek tam aksine belirli tarih içerisinde de sorunsuz bir şekilde ödenme şansına sahip olacaktır.

Hesabınızda ayrıca her 100.-TL’lik maaş avansı kullandığınız andan itibaren ise aylık %1,95 faiz oranı ile her şey dâhil sadece 2,34.-TL ödemeye başlayacaksınız. Hesabı açmak ve daha detaylı bir bilgi almak adına sizlerde hemen bankanın web  adresinden başvurun ve bu konuyla ilgili olarak istediklerinize de ulaşın. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın