Banka İş İlanları Şekerbank Genel Başvuru İş İlanı

Şekerbank Genel Başvuru İş İlanı

Son Güncelleme:

Şekerbank Türkiye Geneli Personel alımları için genel başvurular almaya başladı. Banka yurt çapında yaygın olarak sürdürdüğü hizmetlerini daha ileriye taşıyabilmek amacıyla personel alımı gerçekleştirecek.

Şekerbank Banka iş ilanı yayınlayarak Türkiye’nin bir çok bölgesinde personel alımı yapacağının sinyallerini verdi. Kadrolarında ihtiyaç duyduğu birim ve departmanlara yerleştirmek üzere genel başvuru ilanı yayınladı.

Ülkemizin kendi sektöründe lider bankaları arasında yer alan ve çok uzun yıllardır hizmetlerini yurt genelinde sürdüren Şekerbank personel alımları için 2016 banka iş ilanı yayınladı.

Şekerbank tarafından açılan iş ilanı için tam olarak hangi kadrolarda değerlendirmelerin yapılacağı ve banka sınavları gerçekleştirilip, gerçekleştirilmeyeceği açıkca belirtilmemektedir. Ancak daha önceki yıllarda olduğu gibi Şekerbank sınavları uygun görülen kadrolar için yapılabilmektedir.

Şekerbank tarafından belirtilen diğer detaylar ve iş başvurularını bu bağlantılardan bulabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-genel-basvuru-1585826

Banka tarafından belirtilen personel alım kriterleri arasında Üniversite mezunlarının önceliklendirileceği ve deneyim olması şartı aramadığı görülmektedir. Türkiye’nin en büyük sektörlerinden olan Bankacılık sektörüne yeni yüzler kazandırabilmek adına bankalar 2016 personel alımlarını sürdürmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,146BeğenenlerBeğen
7,213TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler