Şekerbank Genel Başvuru İş İlanı

Şekerbank Türkiye Geneli Personel alımları için genel başvurular almaya başladı. Banka yurt çapında yaygın olarak sürdürdüğü hizmetlerini daha ileriye taşıyabilmek amacıyla personel alımı gerçekleştirecek.

Şekerbank Banka iş ilanı yayınlayarak Türkiye’nin bir çok bölgesinde personel alımı yapacağının sinyallerini verdi. Kadrolarında ihtiyaç duyduğu birim ve departmanlara yerleştirmek üzere genel başvuru ilanı yayınladı.

Ülkemizin kendi sektöründe lider bankaları arasında yer alan ve çok uzun yıllardır hizmetlerini yurt genelinde sürdüren Şekerbank personel alımları için 2016 banka iş ilanı yayınladı.

Şekerbank tarafından açılan iş ilanı için tam olarak hangi kadrolarda değerlendirmelerin yapılacağı ve banka sınavları gerçekleştirilip, gerçekleştirilmeyeceği açıkca belirtilmemektedir. Ancak daha önceki yıllarda olduğu gibi Şekerbank sınavları uygun görülen kadrolar için yapılabilmektedir.

Şekerbank tarafından belirtilen diğer detaylar ve iş başvurularını bu bağlantılardan bulabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-genel-basvuru-1585826

Banka tarafından belirtilen personel alım kriterleri arasında Üniversite mezunlarının önceliklendirileceği ve deneyim olması şartı aramadığı görülmektedir. Türkiye’nin en büyük sektörlerinden olan Bankacılık sektörüne yeni yüzler kazandırabilmek adına bankalar 2016 personel alımlarını sürdürmektedir.

İlgili:  Turklandbank Kredi Tahsis Yönetmeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.