Ana Sayfa Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Birçok Şehirde Satış Stajyerleri Aradığını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası Birçok Şehirde Satış Stajyerleri Aradığını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası Birçok Şehirde Satış Stajyerleri Aradığını Duyurdu! Detaylar İçin...

-

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda üniversite son sınıf öğrencisi stajyerler aradığını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası Üniversite Öğrencisi Personel Alımları

Banka personel alımları ilanları arasında Yapı Kredi Bankası’nın duyurusu dikkat çekti. Banka yaptığı duyuruda üniversitelerin son sınıfında okuyan ve 2020 yılı haziran ayında mezun olacak öğrencileri stajyer olarak işe alacağını bildiriyor. Banka iş başvurusu yapacak olanlar 4 yıllık lisans eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Fakültesi, Endüstri Mühendisliği,  İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İktisat, Ekonomi, İşletme, İstatistik, Matematik gibi bölümlerinden mezun kişiler de olabiliyor. Kariyer planı dahilinde Yapı Kredi Bankası’nda çalışmak isteyen kişilerin;

  • 28 yaşından gün almamış olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Analitik düşünce yapısı sahibi,
  • İletişim yönü güçlü kişiler olması da gerekiyor.

Yapı Kredi Stajyer Personel Alımı İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası iş ilanları için başvuru yapacak olan adaylar satış biriminde çalışacak olup, Türkiye’nin dijital bankasında çalışma imkanı bulmak, kişisel gelişim ve profesyonel yaşama dair geniş kapsamlı bir eğitim almak, Yapı Kredi’nin farklı birimlerini ve şubelerini tanımak gibi fırsatlar elde edecekler. Banka, stajyer olarak işe alacağı yeni personellerinin geleceğin yönetici adayları olarak yetiştirileceğini de bildiriyor. Yapı Kredi Bankası iş başvuruları Ankara – Antalya – Bursa – Gaziantep – Hatay (İskenderun) – İstanbul – İzmir – Kayseri – Kocaeli – Kahramanmaraş şehirlerini kapsıyor. Başvurular 12 Mart 2020 tarihine kadar yapılabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-sales-trainee-2464947

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,125BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler