Her an her yerde ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bulunan Halkbankası, uygun kredi faiz oranlarını hizmetinize sunmaktadır.

Geçmişten günümüze her daim halk için çalışarak Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri haline gelmiştir. 1992 yılından itibaren tüm ihtiyaçlarınızı en öne koyarak, müşteri memnuniyetinde zirveyi hedeflemektedir. Halkbankası personelini sıkı çalışarak ve hacmini genişleterek devamlı bir büyüme yoluna gitmiştir. Daha yüksek hedefler peşinde koşan bankanın kredi olanaklarından yararlanabilmeniz için Halkbankası kredi faiz oranlarını sizler için derledik.

Müşterileri için teknoloji ile iç içe bir deneyim sunarak kalite hizmet sunan banka, çeşitli kredi seçeneklerini ihtiyacınıza göre sunmaktadır. Konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve taşıt kredileri ile hayatınızın birçok alanında finansal destek hizmeti sağlayarak bireysel ihtiyaçlarınıza ilaç olmaktadır.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Ev sahibi olmak isteyenler için kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. 100.000 TL’ye varan kredi limiti ve 120 aya kadar uzatılabilen vade ile ev sahibi olmak çok uzak değil. 60 Aylık vade seçeneğinde, faiz oranı %1,20lik bir düzeyde iken 120 aylık vadede %1,24 oranına çıkmaktadır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaçlarınız durmaksızın artıyor ama paranız da doğru orantılı olarak azalıyorsa Halkbank imdadınıza yetişiyor. Eşya yenileme, tadilat yaptırmak, otomobil bakımıi kişisel alışverişleriniz veya düğün hazırlıkları için ihtiyaç kredisi hizmeti ile sizleri uygun kredi olanaklarıyla tanıştırıyor. 10.000 TL’ye varan kredi limitiyle 36 aya varan geri ödeme imkanları sunuyor. Aylık faiz oranı %1,43 ile %1,49 arasında değişiklik göstermektedir.

Halkbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Halkbank’ın bir diğer kredi fırsatı olan taşıt kredisi, almak istediğiniz arabayı kapınızın önüne getiriyor. Cazip faiz oranlarıyla bir şube uzağınızda veya bir tık uzağınızda bulunan kredi fırsatını kaçırmayın. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle geri ödeme konusunda da sıkıntılarınız yok oluyor. 0 km veya 2. El farketmeksizin 20.000 TL’den başlayan kredi tutarıyla sizleri araç sahibi yapıyor. Aylık faiz oranları %1,35’ten başlayıp %1,39’a kadar çıkmaktadır.

Halkbank’ın size özel  kredi fırsatlarından yararlanmak isterseniz bir şubeye uğrayıp hem başvurunuzu yapabilirsiniz hem de detaylı bilgi alabilirsiniz

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın