Banka İş İlanları TEB Stajyer Personel Alımları Başladı!

TEB Stajyer Personel Alımları Başladı!

TEB banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda zorunlu stajyer alımlarının başladığını bildiriyor.

Son Güncelleme:

TEB banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda zorunlu stajyer alımlarının başladığını bildiriyor.

Türk Ekonomi Bankası Stajyer Personeller Arıyor

Türk Ekonomi Bankası banka personel alımları ile ilgilenen üniversite öğrencilerine yönelik bir duyuru yaptı. Duyuruda TEB bünyesinde görev verilmek üzere zorunlu staj mecburiyeti olan üniversite öğrencilerinin arandığı bildirildi. Üniversitelerin 2 yıllık ön lisan ya da 4 yılık lisans bölümünde öğrenci olup, zorunlu stajı olanlar banka iş başvurusu yaparak Türk Ekonomi Bankası’nın stajyer alımlarından faydalanabiliyorlar. TEB tarafından yapılan bilgilendirmede bankacılık ve finansa alanında kariyer yapmak isteyen, bu alanlara ilgi duyan öğrencilerin başvurularını beklediğini belirtti. Stajyer personel alımı başvurusu yapacak olan adayların Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanıyor olması gerekiyor. Türk Ekonomi Bankası adaylarda ayrıca analitik düşünce yapısı sahibi olma, iletişim becerisinin gelişmiş olması, ikna kabiliyetinin güçlü olması, ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek olması gibi özellikler de arıyor.

TEB Stajyer Personel Alımı Başvuruları Son Tarih

TEB banka iş ilanları ile duyurduğu stajyer personel alımlarının 16 Haziran 2019 tarihine kadar devam ettiğini bildirdi. TEB iş başvurusu yaparak İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirilen ve sonucunda işe alınan adayların İstanbul – Gayrettepe’de bulunan TEB Faktoring Genel Müdürlüğü’nde çalışacakları, servis imkanının bulunduğu belirtildi. İş başvurusu yapacak kişilerden başvurularında hangi departmanda çalışmak istediklerini ve hangi dönemde staj yapabileceklerini de bildirmeleri istendi.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-faktoring-a-s-stajyer-2291367

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın