İş Bankası 2016 Kredi Faiz Oranları

0

Gün geçtikçe gelişen ve büyüyen bir ülke haline gelen Türkiye, ekonomik olarak da sağlam adımlar atarak gelişimine devam etmektedir. Artan nüfus, artan tüketici ve artan üretici anlamına gelmektedir. Bütün bunları doğru orantılı ilerleyip,  bu kavramların birleştiği nokta ise değişen ihtiyaçlar neticesinde, bankaların sağladığı krediler olmaktadır. İş Bankası sunduğu kredi imkanlarıyla tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine bu bağlamda destek sağlamaktadır. Her müşterisine özel fırsatlarla kredi kampanyaları, taşıt kredileri, acil ihtiyaçlar için hızlı krediler vb. sunmaktadır.

                   Cumhuriyet’in kuruluşundan bu yana hizmet veren İş Bankası müşterilerine sunduğu kredi fırsatlarında, en iyi şekilde ihtiyaçları karşılamaya çalışmaktadır. Uygun faiz oranları ile hem ihtiyacınız karşılanacak hem cebiniz faiz derdiyle yanmayacak.

Bireysel Krediler Faiz Oranı

                   Bireysel ihtiyaçlarınız için hazırlanan İş bankası kredi faiz oranları 1 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için  %1,19 olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranları ev kredisi başvurusu düşünen müşteriler için geçerlidir. Ayrıca müşteriler BSMV’den muaf tutulmaktadır. Konut kredilerinde sağlanan bu vergi muafiyeti sayesinde ekstra masraf derdinden kurtuluyorsunuz. 100.000 TL’lik kredi başvurularınız için bankanın uyguladığı faiz oranları bu şekildedir.

                   Bireysel kredilerin bir diğeri Tüketici Destek Kredisi için faiz oranları  1 ve 36 ay vade süresi içerisinde asgari ve azami olarak %1,40 olarak belirlenmiştir. Tüketicilerin imdadına yetişecek bu kredi, nakit sıkıntınıza ilaç olacak.

                   İpotekli Hazır Kredi seçeneğinde faiz oranları yine %1,40 tutarında olup BMSV’den gereken şartlar sağlandığı müddet muaf tutulmaktasınız. 36 ay vade seçeneğiyle karşımıza çıkan bu kredi oranları yine el yakmayacak cinsten.

                  Diğer bireysel kredi seçenekleri ise seçilen vade ve kredi tutarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Size en uygun bireysel krediyi seçmek için İşbankası şubelerince destek alabilirsiniz.

KOBİ Kredileri

                 İşkankası, bireysel ihtiyaçların dışında işyeri kredileri, ticari arsa kredileri, traktör ve taşıt kredileri gibi ticari alanda da kredi fırsatlarıyla işverenin de yanında yer almaktadır. %1,40 faiz oranlarıyla başlayan kredi seçenekleri %2,5 gibi oranlara kadar seçtiğiniz kredi ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Size en uygun işyeri, konut veya taşıt kredinizi seçerek kaç ayda ödeyebileceğinizi belirleyin ve kredinize başvurun.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın