Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Bankası Güneydoğu’da Personel Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası Güneydoğu’da Personel Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde görevlendirmek üzere Müşteri Danışmanı aradığını bildirdi.

-

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde görevlendirmek üzere Müşteri Danışmanı aradığını bildirdi.

Garanti Bankası Hangi İllerde Personel Alımı Yapıyor?

Garanti Bankası tarafından yapılan banka personel alımları kapsamında Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde çalışacak yeni Müşteri Danışmanı personeller arandığı bildirildi. Banka iş başvurusu yapacak adaylar Garanti Bankası’nın Adıyaman – Gaziantep – Şanlıurfa (Viranşehir) şubelerinde görev yapacaklar. Banka adaylarda aradığı özellikleri de detaylı olarak açıkladı.

Garanti Bankası İş Başvurularında Aranan Şartlar Nelerdir?

Garanti Bankası bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak isteyen kişilerin en az lise mezunu olması gerekiyor. Adayların ayrıca Adıyaman – Gaziantep – Şanlıurfa’da ikamet etmesi, 30 yaşını geçmemiş olması, tercihen SEGEM Sertifikası sahibi olması, güler yüzlü, pozitif düşünebilen, iletişim yeteneği gelişmiş, ikna konusunda başarılı kişiler de olması isteniyor. Başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şartın askerlik hizmetini bitirmiş ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olmak olduğu da aynı duyuruda belirtiliyor.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanlarının Görevleri Nelerdir?

Garanti Bankası iş ilanları ile işe alınan Müşteri danışmanları belirtilen şubelerde müşterilerin para yatırma ve çekme, fatura ödeme, çek – senet tahsil etme, para transferi gibi işlemlerini gerçekleştirecekler. Yeni personeller ayrıca Garanti Bankası ürünlerinin tanıtımından ve satışından da sorumlu olacaklar. Gerekli hallerde müşteri ziyaretleri yaparak satış sonrası hizmet de sunacaklar. Müşteri Danışmanlarının görevleri arasında müşterilerin dijital kanal kullanımının artmasını sağlamak da yer alıyor. Garanti Bankası iş başvuruları 13 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/garanti-bankasi-musteri-danismani-guneydogu-anadolu-bolge-md-2287919

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,250BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler