Ziraat Bankası 2016 Kredi Faiz Oranları

0

                   Ziraat Bankası, bankacılığın temelini oluşturarak finans sektöründe köklü bir yer edinmiştir ve bu sektörü şekillendirmeye devam ederek ekonomik hacmini genişleten bankalardan birtanesi olmayı başarmıştır.

ATM’ler, İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı ve Mobil Bankacılık ile müşteri portföyünü de gün geçtikçe geliştirmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayarak bir bankadan daha fazlası olduğunu kanıtlamıştır. Değişen müşteri ihtiyaçları neticesinde değişik fırsatlar ve kampanyalar sunarak müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Gelişen ihtiyaçlar neticesinde ise sunduğu kredi fırsatları ile ihtiyacınız ne olursa olsun karşılayabilmektesiniz.

                         Birbirinden farklı kredi kredi imkanlarıyla karşımıza çıkan banka, bireysel ihtiyaç kredisinden tut, kobilere kadar her ihtiyaç alanında destek sağlamaktadır. Sağladığı kredilerin faiz oranlarını müşterilerine göre minimize ederek ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Yakın zamanda kredi çekmek ve siz de ihtiyaçlarınızı gidermek istiyorsanız, Ziraat Bankası kredi faiz oranlarını sizlerle paylaşacağız.

                          %1,37’den başlayan faiz oranıyla başlayan tüketici kredileri, acil nakit ihtiyaçlarınız için birebir. Minimum 3 ay vade yapıldığında 36 aya varan geri ödeme imkanıyla öderken rahat bir nefes alacaksınız. Başvuruda bulunacaklar için minimum tutar 500 TL iken çekebileceğiniz maksimum tutar 30.000 TL olmaktadır. Faiz tutarlarına KKDF ve BSMV dahildir.

                         Ziraat Bankası bir diğer kredisi ise Taşıt Kredisidir. Artık her yere rahatça seyahat edebilmek ve ulaşım sıkıntılarından kurtulmak isteyenler için araba almanın vakti geldi. Ziraat Bankası taşıt kredisi, minimum 3 ay vade seçeneğiyle başlamaktadır. 48 aya kadar uzayabilen vade imkanıyla ve  %1,32’lik faiz oranıyla karşımıza çıkmaktadır. 3 ile 36 ay arasındaki vadeler için bu oran %1,32 iken uzayan dönemlerde ( 37 – 48 ) %1,37 ‘ye çıkmaktadır. Ayrıca kefilsiz olarak bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Kaskosu Ziraat Bankası tarafından karşılanan araçlar için geçerli faiz oranları bunlardır.

                         Ziraat Bankası, Biz Ürün Paketi Konut Kredisi faiz oranlarına bakmak gerekirse 3 ay ile 120 ay arasında istediğiniz vade seçenekleri bize sunulmaktadır. Seçeceğiniz vadeye göre faiz oranı belirlenmektedir. Kredi karşılama üst limiti ise %75’tir. 3-60 Ay arasındaki vade olanakları için faiz oranı %1,14 iken 61-120 ay arasında %1,16’ya kadar çıkabilmektedir. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın