Taksitli Nakit Avans Faizleri

Google Haberlere Abone Ol:

Gelişen bir toplum ve gelişen teknoloji ile birlikte büyük bir finansal ağ oluşmaktadır. Oluşan finansal ağın neticesinde ihtiyaçlar hiyerarşisine sürekli yeni bir faktör eklenmektedir.

Bütün bu ihtiyaçların karşılanması ise ekonomik bir birikim ve kazanç ile gerçekleşmektedir. Ancak bazen bu ekonomik kazanç ve birikim bireylere yetmemektedir ve farklı kanallara yönelmektedir. Bu farklı kanalların büyük bir kısmını bankalar sağlamaktadır. Bankalar aracılığıyla her kesimden insanın ihtiyacı karşılanarak ekonomik bir dönüşüm ve kazanım sağlanmaktadır. Bankaların sağladığı bu olanaklardan bir tanesi ise Taksitli Nakit Avans’tır.

Taksitli Nakit Avans, o an içerisinde karşılamanız gereken ihtiyaçlarınız için kredi kartınız üzerinden nakit çekmenizi sağlar. Bu tutarı geri öderken belirli bir faiz oranı üstüne eklenmektedir.

Bankaların büyük bir çoğunluğu Taksitli Nakit Avans için 9 ay gibi bir vade süresi belirlemektedir. Faiz oranları birbiriyle yakın veya aynı tutarlarda olup değişiklik göstermektedir. Üstelik yine birçok banka bu işlem için ücret almamaktadır. Bankaların Taksitli Nakit Avans Faizleri, 2 – 8 ay gibi bir vade süresi için %2,02’lik bir faiz oranını kapsarken vadenin 9 ay olması durumunda yalnızca %1,99’luk bir faiz oranı uygulanmaktadır. ( KKDF ve BSMV’ler bazı bankalar tarafından hariç tutulurken bazı bankalar bu iki tutarı dahil etmektedir. )

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Kredi kartınızın kullanılabilir nakit çekim limitiniz dahilinde sizde taksitli nakit avans çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bankanızdan detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Önceki İçerikTaksitli Nakit Avans Nedir?
Sonraki İçerikKrediyi Erken Kapama
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...