Akbank Üniversite Öğrencisi Mevsimlik Asistan Alımları Yapıyor!

Akbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda Mevsimlik Asistan aradığını bildirdi.

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda Mevsimlik Asistan aradığını bildirdi.

Başlıklar

Akbank Mevsimlik Asistanlar Arıyor

Akbank banka iş ilanları duyurusu üniversite öğrencilerinin dikkatini çekti. Banka iş başvurusu duyuruları ile ilgilenenler Akbank’ın bu duyurusu ile de ilgilendiler. Balıkesir ve İzmir illerinin ilçelerine bağlı olan şubelerde görev yapmak üzere Mevsimlik Asistanlar aradığını bildiren Akbank diğer detayları da paylaştı. Mevsimlik olarak görev alacak olan Akbank yeni personellerinin örgün eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde yıllık lisans eğitimi alıyor olması gerekiyor. Akbank bu bölümlerde üçüncü ya da dördüncü sınıfta okuyan öğrencilerin başvurularını kabul ettiğini duyuruyor. Kariyer planları dahilinde bankacılık alanında yer almak bulunan öğrenciler Akbank’ın bu duyurusuna başvuru yapabiliyorlar. Adaylarda aranan şart olarak iletişim kurabilecek kadar İngilizce bilgisine sahip olmaları gerektiği bildiriliyor.

İlginizi Çekebilir:  Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı Yapacak!

Akbank Mevsimlik Asistan İş Başvurusu

Akbank iş ilanları ile yapılan duyuruya başvuru yapan ve Banka tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda işe alınmasına karar verilen üniversite öğrencileri İzmir’deki ve Balıkesir’deki ilçelerde bulunan Akbank şubelerinde çalışacaklar. Öğrenciler 2019 yılı Haziran – Temmuz – Ağustos aylarında olmak üzere en az 1 ay en fazla 3 ay görev yapacaklar. Akbank mevsimlik olarak görev vereceği üniversite öğrencilerinin iş başvurularını en son 31 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edeceğini de aynı duyuruda belirtti.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-mevsimlik-asistan-2303248

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.