Ana SayfaKrediler2016 Haziran Konut Kredisi Faizleri

2016 Haziran Konut Kredisi Faizleri
2

-

Bankalar yıllardır her türlü konuda maddi desteğe ihtiyaç duyan müşterilerine hizmet sunarak bütün parasal sıkıntılarınıza çözümler üretmektedir.

Hizmete sundukları kredi fırsatları ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını zorlanmadan ödeyebilecekleri bir şekilde düzenlemekte ve sağlamaktadırlar. Sizlerde biz eve sahip olmak istiyorsanız bankaların konut kredilerinden yararlanarak bu düşünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Konut kredisi başvurularınız bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Ev kredisi çekilmeden önce kredi hesaplamanızı iyi yapmanız gerekmektedir. Örneğin 2016 Ev Kredisi faizleri iyi incelenmeli bu yıla dair faiz oranları takip edilmelidir. Her banka faiz oranını ve geri ödeme şartlarını farklı şekilde tüketiciye arz etmektedir. Bankalara ait konu kredisi faiz oranlarını sizlerle paylaşalım.

Finansbank en uygun faiz oranını sağlayan bankalardan birisi ancak minimum vadesi 1 ay olarak belirlenmiştir. Diğer bankaların çoğu daha yüksek faiz oranlarıyla daha uzun minimum vade sağlamaktadır. Finansbank’ın vade oranı %1,08 ve maksimum vade süresi 180 ay belirlenmiştir.

Vakıfbank, Bahara Özel Konut Kredisi başlığı altında yeni bir konut kredisi fırsatıyla çıkagelmiştir.  %1,11’lik bir faiz oranı tahsil etmektedir. Minimum vadesi 3 ay iken maksimum vade süresi 120 aya kadar çıkmaktadır.

Garanti Bankası da konut kredisi desteği veren bankalardan bir tanesi. Maksimum 240 aya varan vade süresiyle geri ödemede rahat bir nefes alabileceksiniz. %1,14’lük faiz oranıyla da tüketicileri cezbetmektedir.

Ziraat Bankası’da geçmişten günümüze halkın her daim yanında bulunarak bir bankadan fazlası olduğunu iddia etmiştir. Yine tüketicinin isteklerini yanıtsız bırakmayan Ziraat Bankası Biz Ürün Paketi kampanyasıyla karşımıza çıkmaktadır. 120 Aya kadar uzayan vade seçenekleriyle %1,14’lük bir faiz paketi sunmaktadır. Minimum 3 ay vade süresi ile tüketicilerin başvurularını beklemektedir. Yapı Kredi’nin 2016 Ev Kredisi faizleri ise diğer bankalara nazaran biraz daha yüksektir. %1,19’luk faiz oranı uygulayan banka 120 vade seçeneği sunmaktadır.

Akbank’da faiz oranını düşük tutan bankalardan bir tanesi. %1,13’lük faiz oranı uygulamaktadır. Düşük faiz oranları veren diğer bankalar şunlardır; Fibabankası %1,10 faiz oranı ve 120 ay vade, Halkbank %1,13 faiz oranı ve 180 ay vade, ING Bank %1,16 faiz oranı ve 120 ay vade süresi.

Bunlar düşük faiz oranlarına sahip bankalar iken yüksek faiz oranlı bankalar şunlardır; Türkiye İş Bankası %1,19’luk bir faiz ve 120 ay vade, Denizbank %1,24 faiz oranı ve 300 ay vade ile daha uzun ödeme olanağı sağlıyor. En yüksek faiz oranına sahip banka ise %1,25’lik faiz oranıyla HSBC olmaktadır.

Size en uygun bankayı seçerek siz de kredinizi hemen çekebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol