Vakıfbank 2016 Kredi Faiz Oranları

0

Nakit ihtiyacının, ne zaman, nerede, nasıl karşımıza çıkacağı belli olmaz. Anak her an ve her yerde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır halde bekleyen Vakıfbank, düşük kredi faiz oranları ile müşterilerini beklemektedir.

Dünden bugüne her zaman müşterisi için çalışarak Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri haline gelen Vakıfbank, 1954 yılından bu yana her dönemde müşterilerinin halinden anlamıştır. ‘Biri var halimden anlayan’ sloganı ile de tüm müşterilerine kolay kredi olanakları ile yardımcı olmuştur. Bizlerde Vakıfbank konut, ihtiyaç ve taşıt kredi faiz oranlarını sizler için derledik. 

Hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri için en son ve en gelişmiş teknolojiyi bankasına aktaran Vakıfbank, en yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir. Hem konut kredileri hem ihtiyaç kredileri hem de taşıt kredileri ile hayatın birçok kısmında finansal destek hizmeti sağlayarak bireysel ihtiyaçlarınıza derman olmaktadır.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank müşterilerinin kira ödermiş gibi ev sahibi olmasınada en büyük desteği veriyor. Vakıfbank Konut Kredisi ile 250.000 TL’ye varan kredi limiti ve 120 aya kadar uzatılabilen vade ile hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. 60 Aylık vade seçeneği ile, faiz oranı %1,11 lik bir düzeye sahipken 120 aylık vadede ise bu oran %1,15 seviyesine çıkmaktadır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Nakit ihtiyacının nerede ya da nasıl karşınıza çıkacağı belli olmaz. Ancak üzülmeyin bu durumda Vakıfbank 7/24 imdadınıza yetişir vaziyette sizi beklemektedir. Ev tadilatı ya da otomobil bakımı ya da düğün öncesi masraf gibi birçok bireysel ihtiyacınızı oldukça düşük bir faiz ile sonlandırabilirsiniz. Vakıfbank İhtiyaç Kredisini 70.000 TL’ye varan limit ile 36 aya varan geri ödeme imkanları ile alabilirsiniz. Vakıfbank İhtiyaç Kredisinin aylık faiz oranı %1,25 ile %1,31 arasında değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank’ın bir başka kredi kampanyası olan taşıt kredisi, hayallerinizdeki taşıtı kapınızın önüne çekmenizi sağlıyor. Oldukça uygun faiz oranları ile ister online olarak bir tık ile başvurabileceğiniz istersenizde en yakınınızdaki Vakıfbank şubesi ile başvuru yapabileceğiniz bu krediye oldukça kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. 20.000 TL’den başlayan limit ve 48 aya varan geri ödeme imkanları ile Vakıfbank Taşıt Kredisini alabilirsiniz. Vakıfbank Taşıt Kredisi aylık faiz oranı ise %1,23 ila %1,25 oranı arasında değişmektedir.

Vakıfbank’ın sizlere özel bu kredi kampanyalarından yararlanmak isterseniz internet üzerinden online olarak ya da Vakıfbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın