Ana SayfaBanka İş İlanlarıBankacılık ve Sigortacılık MYO Mezunu İlanı

Bankacılık ve Sigortacılık MYO Mezunu İlanı
B

-

Bankacılık ve Sigortacılık MYO Mezunu adaylara yönelik Türkiye’nin seçkin banka ve sigorta şirketlerinde görev alacak adaylar aranmaktadır.

Yurt genelinde hem bankacılık hemde sigortacılık alanında deneyimsiz personel alımları yapılmaktadır. Danışmanlık firması olan EPS aracılığı ile başvurular toplanmakta ve uygun kriterlerde adaylar Türkiye’nin köklü kurumlarında görev almak üzere yönlendirilmektedir.

Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Mezunu adayların istihdam edilmek üzere değerlendirileceği iş ilanı ile ilgili olarak, Danışmanlık firması gelen başvurular neticesinde adayların özgeçmiş bilgilerine istinaden ihtiyaç duyulan şirketlerde görev almalarını sağlamktadır.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve sektörün önemli şirketleri arasında yer alan bankalar için danışmanlık yapmakta olan EPS danışmanlık İŞKUR kayıtlı adaylara destek olarak kariyer planlamalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında görev almak isteyen Bankacılık ve Sigortacılık MYO mezunu adayların başvuruları ile örtüşen pozisyonlar için bilgilendirme yapılarak kısa sürede iş başı yapma şansı tanınmaktadır.

Bankacılık ve Sigortacılık Mezunu Personel alımları ve başvurular için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eps-ekspres-personel-servis-ve-danismanlik-a-s-bankacilik-ve-sigortacilik-myo-mezunu-1107800

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol