Ana SayfaBanka İş İlanlarıBankacılık ve Sigortacılık MYO Mezunu İlanı

Bankacılık ve Sigortacılık MYO Mezunu İlanı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık ve Sigortacılık MYO Mezunu adaylara yönelik Türkiye’nin seçkin banka ve sigorta şirketlerinde görev alacak adaylar aranmaktadır.

Yurt genelinde hem bankacılık hemde sigortacılık alanında deneyimsiz personel alımları yapılmaktadır. Danışmanlık firması olan EPS aracılığı ile başvurular toplanmakta ve uygun kriterlerde adaylar Türkiye’nin köklü kurumlarında görev almak üzere yönlendirilmektedir.

Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Mezunu adayların istihdam edilmek üzere değerlendirileceği iş ilanı ile ilgili olarak, Danışmanlık firması gelen başvurular neticesinde adayların özgeçmiş bilgilerine istinaden ihtiyaç duyulan şirketlerde görev almalarını sağlamktadır.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve sektörün önemli şirketleri arasında yer alan bankalar için danışmanlık yapmakta olan EPS danışmanlık İŞKUR kayıtlı adaylara destek olarak kariyer planlamalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında görev almak isteyen Bankacılık ve Sigortacılık MYO mezunu adayların başvuruları ile örtüşen pozisyonlar için bilgilendirme yapılarak kısa sürede iş başı yapma şansı tanınmaktadır.

Bankacılık ve Sigortacılık Mezunu Personel alımları ve başvurular için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eps-ekspres-personel-servis-ve-danismanlik-a-s-bankacilik-ve-sigortacilik-myo-mezunu-1107800

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...