YapıKredi Bankası 2016 Faiz Oranları

0

Acil nakit ihtiyacınız var ve kredi kullanmayı düşünüyorsunuz. İşte tam bu anda düşük faiz oranları, uzun vadeler ve güler yüzlü hizmeti ile ‘Hizmette sınır olmayan’ banka Yapı Kredi ortaya çıkıyor. Yapı Kredi 7 gün 24 saat demeden hem online hem de şubeden düşük kredi faiz oranları ile müşterilerini beklemektedir.

Türkiye’nin ilk özel bankası olan Yapı Kredi, kurulduğu 1944 yılından bu yana hep en iyi hizmet mottosunu izlemiştir. Bugünlerde de bu mottoyu, ‘Burası Yapı Kredi Fark Burada, Hizmette Sınır Yoktur’ sloganına dönüştüren Yapı Kredi, müşterilerinden yıllardır tam not almaktadır. Düşük faizli kredi olanaklarına sahip olan Yapı Kredi’de konut, ihtiyaç ve taşıt kredi faiz oranlarını sizler için derledik. 

Dünya’da bankacılık alanındaki son teknolojiyi bankasına yansıtan ve bu konuda Türkiye’de teknolojik bankacılığın öncülerinden olan Yapı Kredi, en iyi şekilde hizmet sunmayı sürdürmektedir. Yapı Kredi Bankası konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve taşıt kredileri ile hayatın her kısmında finansal destek hizmeti sağlamayı değerli müşterilerine sunmaktadır.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi kirada oturan müşterisi kalmasın ve tüm müşterileri ev sahibi olsun diye kredi konusunda büyük destek vermektedir. Yapı Kredi Konut Kredisi ile 1.000.000 TL’ye kadar varan kredi limiti ve 120 aya kadar uzatılabilen vade seçekleri sayesinde hayallerinizdeki o güzel eve sahip olabilirsiniz. Konut kredilerinde sabit faiz oranı belirleyen Yapı Kredi, hem 60 Aylık vade seçeneğinde hem de 120 aylık vade seçeneğinde %1,13 lük sabit faiz oranını belirlemiştir.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Günümüzde nakit ihtiyacının nerede karşınıza çıkacağı muammadır. Ancak bu anlarda Yapı Kredi İhtiyaç Kredi desteği ile bu durum kolayca aşabilirsiniz. Örneğin arabanın lastikleri değişecek ya da küçük kız evleniyor ona takı alınacak işte böyle durumlar için İhtiyaç Kredisini geliştiren Yapı Kredi, sizlere hem online hem şubelerinden destek vermektedir. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisine 20.000 TL’ye varan limitle ve 36 aya varan geri ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisinin aylık faiz oranı %1,31 ile %1,37 arasında değişiklik göstermektedir.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi’nin bir başka özel kredi fırsatı olan taşıt kredisi, hayallerinizi süsleyen o güzel taşıtı kapınızın önüne çekmenizi sağlamaktadır. Oldukça düşük faiz oranları ile ister online olarak isterseniz de en yakınınızdaki Yapı Kredi şubesi ile başvuru yapabileceğiniz Yapı Kredi Taşıt Kredisine oldukça kolay bir şekilde sahip olabilmektesiniz. 20.000 TL’den başlayan kredi limiti ve 36 aya kadar varan geri ödeme imkanları ile Yapı Kredi Taşıt Kredisini alabilirsiniz. Yapı Kredi Taşıt Kredisi aylık faiz oranı ise %1,30 ila %1,35 oranı arasında değişmektedir.

Yapı Kredi’nin sizlere özel geliştirdiği bu özel kredi fırsatlarından yararlanmak için Yapı Kredi internet sitesinden online olarak başvuru yapabilir ya da Yapı Kredi şubesine giderek başvurunuzu yapabilir ve daha da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın