2016 Haziran Taşıt Kredisi Faiz Oranları

0

Türkiye’de birçok banka çok uygun krediler ile müşterilerini taşıt sahibi yapmak istemektedir. Bizde sizler için en uygun Taşıt Kresi veren bankaları inceledik ve derledik.

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Denizbank’ın Taşıt Kredisi hem bireysel hem de ticari taşıt alacaklar için avantajlı bir kredidir. 0 veya 2.el araç alacaklar için 25.000 TL’den başlayan kredi limiti ve 48 aya varan geri ödeme imkanı ile Denizbank Taşıt Kredisini alabilirsiniz. Denizbank Taşıt Kredisi aylık faiz oranı ise sabit %1,49 oranıdır. Bunun yanında, Servis ve Taşımacılık Sektörü Taşıt Kredisi ve İstanbul, Ankara, İzmir illerinde faaliyet gösteren ticari taksi işletmecileri için Taksi Plakası Alım Kredi 36 aya kadar vadelendirilebilmektedir. Minibüs / Dolmuş Alım Kredisi , Ticari Taksi Alım Kredisi ve Halk Otobüsü Kredisi ise 60 aya kadar kredilendirilebilmektedir.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası Taşıt Kredisi’de oldukça fazla talep gören kredilerdendir. 25.000 TL’den başlayan kredi limit ve 36 aya varan vadelendirme imkanları ile Garanti Bankası Taşıt Kredisini alabilirsiniz. Garanti Bankası Taşıt Kredisi aylık faiz oranı ise %1,39 ila %1,44 oranı arasında değişmektedir. Garanti Bankası Taşıt Kredisi’ne, Garanti Bankası resmi sitesinden online olarak ya da en yakın Garanti Bankası şubesinden başvuru yapabilir ve bu krediye oldukça kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank taşıt kredisi, hayallerinizdeki taşıtı kapınızın önüne çekmenizi sağlıyor. Oldukça uygun faiz oranları ile ister online olarak bir tık ile başvurabileceğiniz istersenizde en yakınınızdaki Vakıfbank şubesi ile başvuru yapabileceğiniz bu krediye oldukça kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. 20.000 TL’den başlayan limit ve 48 aya varan geri ödeme imkanları ile Vakıfbank Taşıt Kredisini alabilirsiniz. Vakıfbank Taşıt Kredisi aylık faiz oranı ise %1,23 ila %1,25 oranı arasında değişmektedir.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Akbank taşıt kredisi sayesinde hayallerinizdeki taşıtı alırken bütçenizi zorlamanıza hiç gerek yok. 20.000 TL’den başlayan limitlendirme ve 48 aya varan vadelendirme imkanı ile Akbank Taşıt Kredisini alabilirsiniz. Akbank Taşıt Kredisi aylık faiz oranı ise %1,27 ila %1,45 oranı arasında değişmektedir. Akbank Taşıt Kredisine, Akbank resmi sitesinden online olarak ya da en yakın Akbank şubesinden başvuru yapabilir ve bu krediye oldukça kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

İş Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

İş Bankası Taşıt Kredisi’de taşıt alacak kişiler tarafından tercih edilen krediler arasındadır. 20.000 TL’den başlayan kredi limiti ile ve 36 aya varan kredilendirme imkanları ile İş Bankası Taşıt Kredisini alabilirsiniz. İş Bankası Taşıt Kredisi aylık faiz oranı ise %1,25 ila %1,45 oranı arasında değişmektedir. 

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi taşıt kredisi, hayallerinizi süsleyen o güzel taşıtı kapınızın önüne çekmenizi sağlamaktadır. Oldukça düşük faiz oranları ile ister online olarak isterseniz de en yakınınızdaki Yapı Kredi şubesi ile başvuru yapabileceğiniz Yapı Kredi Taşıt Kredisine oldukça kolay bir şekilde sahip olabilmektesiniz. 20.000 TL’den başlayan kredi limiti ve 36 aya kadar varan geri ödeme imkanları ile Yapı Kredi Taşıt Kredisini alabilirsiniz. Yapı Kredi Taşıt Kredisi aylık faiz oranı ise %1,30 ila %1,35 oranı arasında değişmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın