Anında ve Hızlı Kredi Veren Bankalar

0

Teknoloji ile bağımlısı olduğumuz hız artık bankacılıktada çok önemli bir hal almıştır. Saniyelerin yarıştığı bu sektörde bir an bile önde olmak müşteri açısından büyük önem taşımaktadır. Kredi içinde bu durum aynı şekildedir. Eskiden kredi sonuçlanması için 1-2 hafta beklerken artık dakikalar hatta saniyeler içinde kredi cevabı gelmektedir. Bizde sizler için hızlı kredi veren bankaları derledik.

Denizbank Kredi Faiz Oranları

Denizbank en hızlı kredi veren bankaların başında gelmektedir. Özellikle hızlı bir SMS yanıtlama sistemine sahip olan Denizbank, başvuradaki kredinin onaylanması halinde 1-2 saniyede müşterinin hesabına geçirmektedir. Sizlerde Denizbank hızlı kredi fırsatını 40.000’ye kadar kredi limitini, 36 ay vade ile %1.79 oranından ödeyeceğiniz Denizbank İhtiyaç Kredisi ile deneyebilirsiniz.

Akbank Kredi Faiz Oranları

Akbank’da en hızlı kredi veren bankalardan biridir. Özellikle son yıllarda sistemlerini son teknoloji yapan ve en hızlı sorun çözme sistemine sahip olan Akbank’tan oldukça hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar limitlendirme ve 36 aya varan vadelendirme imkanı ile %1.39 orandan Akbank İhtiyaç Kredisine sahip olabilirsiniz ve Akbank hızlı krediyi deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

İş Bankası Kredi Faiz Oranları

İş Bankası özellikle İşCep mobil uygulamasını çıkarttıktan sonra hızlı kredi özelliğinide devreye sokmuştur. İşCep uygulamasından ‘Hızlı Kredi’ butonuna tıklayarak, 5.000 TL’den başlayan kredi limitini 50.000’ye kadar kullanabilir ve 36 aya varan vadelendirme imkanı ile %1.26 orandan İş Bankası Hızlı Krediye sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları

‘Biri var halimden anlayan’ sloganına sahip olan Vakıfbank, müşterilerine kredi sağlarken en hızlı şekilde sağlamayıda benimsemiştir. Özellikle düşük faizi ve hızıyla dikkat çeken Vakıfbank, son yıllarda en çok tercih edilen banka konumuna gelmiştir. Vakıfbank İhtiyaç Kredisini 70.000 TL’ye varan limit ile 36 aya varan geri ödeme imkanları ile alabilirsiniz. Vakıfbank İhtiyaç Kredisinin aylık faiz oranı %1,25 ile %1,31 arasında değişiklik göstermektedir. Vakıfbank’ın bu kredisi ile hızı sizde düşük faizle yaşayabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

‘Anında Kredi’ sistemi ile son yıllara damga vuran Garanti Bankası’nda, şube, internet şubesi, cep şubesi, alo garanti, facebook, SMS ve paramatik yardım ile istediğiniz krediye 1 saniye içinde sahip olabilirsiniz. ‘Anında Kredi’ uygulamasını 100.000’ye kadar limit ve 36 ay vade şekli ile alabileceğiniz Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi ile deneyebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın