Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru

0

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru ve detayları.

Garanti Bankası, müşterilerine özel olarak sunduğu kredi ve işlem hizmetleri sonrasında Türkiye’de bankacılık sektörünün en önemli markalarından biri olmuştur. Garanti Bankası’nı tercih ederek istediğiniz krediye en hızlı şekilde sahip olabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve özel kredi fırsatları ile kısa süre içerisinde fark yaratan Garanti Bankası’ndan artık ihtiyaç kredi başvurusu yaparak da en hızlı şekilde nakit para desteğini alabilirsiniz. Garanti Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu için sadece şube üzerinden saatlerce bekleyerek başvuru yapmanıza gerek yoktur. Garanti Bankası’nın birçok farklı yolu ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredi başvurusu yapmak için 7 farklı yol mevcuttur. İster en yakınınızda bulunan Garanti Bankası şubesinden ister internet şubesinden ister mobil olarak Garanti Bankası cep şubesinden isterseniz Garanti.com.tr adresinden isterseniz Alo Garanti’den isterseniz Facebook isterseniz SMS istersenizde Paramatik ile bu başvuruyu gerçekleştirebilir, istediğiniz krediye sahip olabilirsiniz.

İhtiyaç kredi başvurusunda bulunmak için ihtiyaç sahibi kişilerin hazırlaması gereken belgeler

 • Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile imza sirküleri
 • Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı
 • Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti
 • Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi
 • Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri: Kiraya Konu Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge
 • Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış Faiz Geliri Belgesi
 • Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi
İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru – Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapabilirim?

Garanti Bankası müşterilerine sadece tek bir seçenek sunmayarak birden farklı seçenekler sunarak kolaylıklar sağlamaktadır. Bizde bu birbirinden özel 7 seçeneği sizler için derledik.  Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru çeşitleri.

 • Şube: En yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu İnternet Şubesi üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
 • İnternet Şubesi: Garanti Bankası İnternet Şubesi’ne girerek bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı ve kolay şekilde yapabilir, kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
 • Cep Şubesi: Cep Şubesi’nden hızlı ve kolay şekilde bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu Başvurular butonu altından İhtiyaç Kredi Başvurusu seçimiyle yapabilirsiniz.
 • Alo Garanti: 444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı’nı arayarak İhtiyaç Kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Facebook: Garanti müşterisi olmasanız dahi Facebook’ta Garanti Bankası sayfasından kredi başvurunuzu özel buton yardımı ile yapabilirsiniz.
 • SMS: Garanti müşterisi olmasanız dahi T.C. Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi TL cinsinden aralarında birer boşluk bırakarak yazın, 3390’a kısa mesaj göndererek ihtiyaç kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Paramatik: Garanti müşterisi olmasanız bile Paramatik yardımı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Paramatik’in klavye bölümünde yer alan GİRİŞ tuşuna basıp Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Başvurusu adımını seçerek yapabilirsiniz. Eğer Garanti müşterisi iseniz Kart şifrenizi girdikten sonra Diğer İşlemler menüsü Bireysel Destek Kredisi Başvurusu adımını seçerek İhtiyaç Kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın