Fiba Emekliilik Sigorta Satış Uzmanı Alımları Yapıyor!

Fiba Emeklilik yaptığı sigorta personel alımları duyurusunda Satış Uzmanı ihtiyacını bildirdi.

Google Haberlere Abone Ol:

Fiba Emeklilik yaptığı sigorta personel alımları duyurusunda Satış Uzmanı ihtiyacını bildirdi.

Fiba Emeklilik Yeni Satış Personelleri Arıyor

Fiba Emeklilik sigorta iş ilanları kapsamında bir duyuru yaptı. Sigortacılık alanında kariyer hedefleri olan kişileri ilgilendiren bu duyuruda Sigorta Satış Uzmanı alımlarının yapılacağı bilgisi verildi. Bu personel alımları ile ilgilenen ve sigorta iş başvurusu yapacak olan adaylar Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satış konusunda çalışacaklar. Satış Uzmanı arayışının olduğunu bildiren Fiba Emeklilik adaylarda aradığı koşulları da belirtti.

Fiba Emeklilik Adaylarda Hangi Koşulları Arıyor?

Buna göre başvuru sahiplerinin üniversite mezunu olması, en az 1 yıl olmak üzere sahada satış deneyiminin olması, Hayat Sigortası ve BES satışında deneyimli olması gerekiyor. Yeni personellerin ayrıca müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek satış sağlayabilecek ve seyahat engeli olmayan kişiler olması da isteniyor. Sorumlu olacağı bireysel ve ekip hedeflerini yerine getirebilecek olması gereken sigorta satış uzmanlarının iletişim yönü gelişmiş, iknada başarılı, gelişime ve yeniliklere açık, iç motivasyonu ve enerjisi yüksek kişiler arasında tercihe dileceği de Fİba Emeklilik tarafından belirtilyor.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Dönemsel Gişe Yetkilisi İlanı: 16 Farklı Şehir

Fiba Emeklilik Sigorta Satış Uzmanı İş Başvuruları

Fiba Emeklilik iş ilanları arasında olan bu duyuruyla işe alınacak olan kişiler BES ve Hayat Sigortası ürünlerinin satışını sağlamak, sahada aktif bir şekilde çalışmak, müşteri beklentilerini doğru analiz ederek, doğru ürünler sunmak gibi görevler alacaklar. Fiba Emeklilik iş başvuruları için belirlenen son tarihin 16 Mayıs 2019 tarihi olduğunu da aynı duyuruda bildiriyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayın15lanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fiba-emeklilik-ve-hayat-a-s-sigorta-satis-uzmani-2265267

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…