Eğer sizde bir Akbank yatırımcısı iseniz muhtemelen bir yatırım hesabına sahipsinizdir. Peki daha önce hiç bu hesabın her sene sizden bakım ücreti kestiğini duymuş muydunuz? Bildiğiniz üzere geleceğimize yön vermek istiyorsak bir yerlere yatırımlar yapmak zorundayız.  Bu yatırım altına, hisse senetlerine, dolara ve daha birçok yere olabilir. Fakat en basitinden, bu yatırımları yaparken hem yardım alıp hem de sonuna kadar sizinle giden bir ekip istiyorsanız, bir bankada yatırım hesabı açmalısınız.

Akbank Yatırım Hesabı

Eğer ki “Yatırım araçlarını benden iyi bilen yoktur ancak hangi araca yatırım yapsam?” diye kara kara düşünüyorsanız, “Yatırıma karar verirken ne tür riskleri alacağım?” gibi sorular ile zamanınızı harcıyorsanız, “Kendime en uygun fırsatları profesyonel bir ekip ile birlikte değerlendirmek istiyorum.” diye düşünüyorsanız, Akbank ile çalışmalısınız.

Kendileri deneyimli kadrosuyla size sonuna kadar destek olacaklardır. Piyasaların değişimini size en kısa sürede haber verecek, yatırım ürününüzü seçerken size yardımcı olacaklardır. Akbank ihtiyaç duyduğunuz anda size finansal çözümler getirebilecek bir bankadır.

Neden Akbank’a İhtiyaç Duyayım?

Çünkü Akbank yatırımcısı, devamlı en iyi bankayı arar. Akbank ise burada meydana çıkmaktadır. Kendileri sonuna kadar yatırımcılarının arkasında durmaktadırlar. Bunun yanı sıra tüm finansal işlemlerinizi, yatırım hesabınızı, bir noktadan ve hızlı bir şekilde kontrol edebileceğiniz bir yatırım servisidir. Akbank yatırım hizmetleri sayesinde, sizin geleceğinize yönelik tahminler bulunan, yatırım yapmanız gereken yerleri analiz edebilen, yatırımcı profilinizi sizden daha iyi bilen, piyasaları yakından izleyen, alım-satım konularında profesyonel olan bir ekip sizinle buluşuyor.

Akbank Yatırım Hesabının Ücreti Ne Kadar?

Akbank, yatırım hesaplarının ücretlerini, her sene bir defaya mahsus 40 ile 60 Türk Lirası olarak belirlemektedir. Bu durumda eğer Ocak ayında bir hesap açtırdıysanız, bir sonraki sene Ocak ayında sizden hesap işletim ücreti kesilecektir.

Bu ücrete birçok kişi itiraz edebiliyor. İnternet üzerindeki şikâyet sitelerinde binlerce konu görebilirsiniz. Eğer “Neden bu kadar itiraz var?” diye sorarsanız buna verilecek tek cevap vardır. O da haksız kazanç. Ancak bu hesap işletim ücreti her bankada bulunmaktadır ve itiraz edildiği takdirde çekilen para geri yatırılır. Akbank yatırımcısı iseniz bu konuyu bilmenizde fayda vardır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın