Türkiye’nin lider bankaları için gişe pozisyonuna istihdamlar yaratan ADK insan kaynaklar, deneyimsiz ve genç bankacı adayları aramaktadır.

Türkiyede faaliyet gösteren bankaların, ihtiyaç duydukları alanlarda personel ihtiyaçlarını karşılayan ADK insan kaynakları deneyimli ve deneyimsiz bankacı adaylarının başvurularını almaktadır. Şirket bünyesinde sunulan insan kaynakları danışmanlık hizmeti ile ülkemizin büyük bankalarında gereksinimler karşılanmaktadır.

Bankacılık alanında kariyer planlayan adayların, özgeçmişlerine uygun banka ve pozisyonlar için görüşmeler organize eden şirket, hem adayların bankalara toplu olarak başvurabilmesini hem de bankaların hedefledikleri personellere daha hızlı ulaşabilmesini sağlamaktadır.

ADK İnsan Kaynakları aracılığı ile, yine lider bankalardan birisi için Gişe Yetkilileri alınacağı açıklanmıştır. Bankaların temel düzeyde ilk aşaması olarak varsayılan Gişe pozisyonlarında Türkiye geneli personel ihtiyacı bulunmaktadır. Başvuruda bulunan adayların eleme süreci sonucunda bulundukları şehirlerde dahi bankanın şube görevlerinde çalışma olanağı sağlanmaktadır.

Sağlam bir bankacılık kariyeri için, banka gişe alanında kendini geliştirebilen adaylar ileriki vadede bankanın farklı birimlerinde görev alarak uzmanlık alanını genişletebilmektedir. Günümüzde üniversitelerin özellikle; işletme, iktisat, ekonomi, bankacılık gibi alanlarından mezun adayların çok daha kolay bir şekilde eleme süreçlerine alındığı banka gişe pozisyonları için bankalar her dönem iş ilanları yayınlamakta ve hatta banka sınavları düzenlemektedir.

Bu alanda kariyer yapmayı planlayan ve bankacıyım ünvanına kavuşmak isteyen adaylar için sunulan personel alım ilanına başvurular başlamıştır.

 

Banka Gişe Yetkilisi personel alımı başvuruları ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/adk-insan-kaynaklari/banka-gise-yetkilisi-is-ilani/485197

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.