Banka Gişe Yetkilisi İlanı

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin lider bankaları için gişe pozisyonuna istihdamlar yaratan ADK insan kaynaklar, deneyimsiz ve genç bankacı adayları aramaktadır.

Türkiyede faaliyet gösteren bankaların, ihtiyaç duydukları alanlarda personel ihtiyaçlarını karşılayan ADK insan kaynakları deneyimli ve deneyimsiz bankacı adaylarının başvurularını almaktadır. Şirket bünyesinde sunulan insan kaynakları danışmanlık hizmeti ile ülkemizin büyük bankalarında gereksinimler karşılanmaktadır.

Bankacılık alanında kariyer planlayan adayların, özgeçmişlerine uygun banka ve pozisyonlar için görüşmeler organize eden şirket, hem adayların bankalara toplu olarak başvurabilmesini hem de bankaların hedefledikleri personellere daha hızlı ulaşabilmesini sağlamaktadır.

ADK İnsan Kaynakları aracılığı ile, yine lider bankalardan birisi için Gişe Yetkilileri alınacağı açıklanmıştır. Bankaların temel düzeyde ilk aşaması olarak varsayılan Gişe pozisyonlarında Türkiye geneli personel ihtiyacı bulunmaktadır. Başvuruda bulunan adayların eleme süreci sonucunda bulundukları şehirlerde dahi bankanın şube görevlerinde çalışma olanağı sağlanmaktadır.

Sağlam bir bankacılık kariyeri için, banka gişe alanında kendini geliştirebilen adaylar ileriki vadede bankanın farklı birimlerinde görev alarak uzmanlık alanını genişletebilmektedir. Günümüzde üniversitelerin özellikle; işletme, iktisat, ekonomi, bankacılık gibi alanlarından mezun adayların çok daha kolay bir şekilde eleme süreçlerine alındığı banka gişe pozisyonları için bankalar her dönem iş ilanları yayınlamakta ve hatta banka sınavları düzenlemektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Bu alanda kariyer yapmayı planlayan ve bankacıyım ünvanına kavuşmak isteyen adaylar için sunulan personel alım ilanına başvurular başlamıştır.

 

Banka Gişe Yetkilisi personel alımı başvuruları ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/adk-insan-kaynaklari/banka-gise-yetkilisi-is-ilani/485197

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...