Finansbank Yatırım Hesabı

0

Finans yatırımı yapmak istiyorsanız Finansbank yatırım hesabı açmanız en mantıklı karar olacaktır. Son derece güvenilir, yardımsever ve güler yüzlü çalışanları ile sizi karşılayacaklardır. Günümüzde finansal konularda konuşmak için uzmanlar ile buluşmamız gerekmektedir.

Ama kulaktan duyma bilgilerle finansal konularda uzman olduğunu anlatan insanlarla dolu etrafımız. Eğer gerçekten uzman kişiler ile, finans hakkında istiyorsanız tek yapmanız gereken Finansbank’a uğramak olacaktır.

Bilgili ve deneyimli kadrosuyla sizlerin her sorunuza cevap vermeye çalışacaklardır. Sonuçta bu onların işi. Aynı zamanda hangi yatırım ürünlerini sunduklarını ve hangilerine yatırım yapmanın daha faydalı olacağını bize gösteriyorlar.

Finansbank’ın yatırım ürünleri nelerdir?

Finansbank yıllardır yatırım alanında verdiği emekler sonucunda birden fazla yatırım ürününü müşterilerine sundu. Bunların başında yatırım fonu, anapara koruma amaçlı fonlar, borsa yatırım fonları, mevduat fon paketi, bireysel cüzdan, hazine bonosu yani diğer ismiyle devlet tahvili, banka bonosu, hisse senetleri, Eurobond, Repo, Türev ürünleri ve piyasa verileri bulunmaktadır. Diğer birçok bankadan daha fazla yatırım ürünü bulunduran Finansbank her şeyi Finans yatırım için yapmaktadır.

Finansbank’ın bu kadar hızlı büyümesinin tek sebebi uygun komisyon oranlarına sahip olmasıdır. Eğer yatırım yapmaya başladıysanız her yaptığınız işlem için aracı kurum sizden bir komisyon kesmektedir. Bu komisyon oranları popüler bankalarda yüksek miktarda ancak popüler olmayan bankalarda düşük miktardadır. Finansbank hem popüler hem de düşük miktardaki komisyonları sayesinde bu kadar hızlı büyümeyi başarmıştır. 2008 yılından beri yatırım yapan insanlara hizmet etmektedir.

Finansbank yatırım hesabı nasıl açabilirim?

İster internet üzerinden ister bulunduğunuz yerdeki şubelerine giderek yatırım hesabının açılmasını talep edebilirsiniz. Yoğunluğa göre sizin maksimum 20 dakikanızı alacaklardır. Siz gerekli belgeler listesini gitmeden önce bankayı arayarak öğrenin. Eğer böyle bir imkânınız yoksa yanınızda kesinlikle nüfus cüzdanınızın fotokopi halini götürünüz. Bu durumda size en hızlı şekilde hesap cüzdanınızı teslim edeceklerdir. Verdikleri hesap cüzdanı sizin finans yatırımlar yapmanızı sağlayacak.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın