Denizbank Kredi Başvurusu

0

İhtiyaçlarınız artıyor ama paranız azalıyor, nereden kısarsanız kısın para yetiştiremiyorsunuz. Çocuğunuzun kredi masrafları, evin tadilatı, büyüyen ailenize yeni bir ev veya işyeriniz için gerekli malzemelerin tedariki… İhtiyaçlar tükenmez ama Denizbank, bütün bu ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alarak sizlere rahatça nefes alabileceğiniz bir bütçe sağlamaktadır. Uygun faiz oranları ve vade fırsatlarıyla nakit ihtiyacınıza göre kredi desteği sağlayarak, bütün sıkıntılarınıza çözüm sunmaktadır.

Esnafa, bireysel müşterilere, KOBİlere, ev arayanlara, bir araba sahip olmak isteyenlere ve daha birçok ihtiyacınız için çok az uzağınızda.

36 aya aran vade oranları ile 55000 TL’lik limit imkanıyla, ihtiyaç kredilerinizi Denizbank’ın web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularım menüsünden gerçekleştirdiğiniz başvuru ile işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Hesaplama araçları ile de size en uygun kredi kriterlerini ve limitlerini belirleyebiliyorsunuz. Başvurularım sekmesinden, esnaf, morgage vb. kredi başvurularınızı da gerçekleştirebilmektesiniz. Denizbank kredi başvurusunu SMS aracılığıyla da gerçekleştirebilmektesiniz. Bankacılığın artık mobil platformlar üzerinden de yürüdüğünü unutmamak gerekmektedir. Denizbank kredi başvurusunu SMS yoluyla yapmak için yapmanız gereken işlemler şu şekildedir; mesaj ekranınıza KREDIM yazarak boşluk bırakıp TC kimlik numaranız daha sonrasında mesajınızı da 3280’e göndermelisiniz. Cebimde kredi başvurunuzu gerçekleştirerek onay sürecini izlemelisiniz. Cep telefonunuza olumlu bir dönüş olursa, kesin başvuru için gerekli belgeleri tamamladıktan sonra bankaya uğramalısınız. Facebook üzerinden de resmi Facebook sayfası aracılığıyla bu işlemleri yapabilmektesiniz. Sosyal ağlarda kendini geliştiren Denizbank, Twitter üzerinden de sorularınızı e başvuru taleplerinizi yanıtlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Telefon aracılığıyla da 444 08 00 çağrı merkezi aranarak, ya bir operatör sizi karşılamaktadır ya da müşteri temsilisi. Bu iki aracı yardımıyla yine TC kimlik bilgisiniz ve gelir bilginiz dahilinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz diğer hizmet alanları ATMler ve banka şubeleridir. ATMler ve bankaya uğrayarak da başvurabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın