Şekerbank Kredi Başvurusu

0

Şekerbank, 1953 yılında kurularak kooperatif bankacılığının öncü bankalarından birtanesi olmuştur. Özellikle KOBİ, işletme ve tarım alanında finansal destek sağlamaktadır. Bunun yanında kurumsal ve bireysel bankacılık hizmetlerini de zamanla yaygınlaştırmıştır. Enerji verimliliği ve sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal alanda da kendini göstermektedir. Yaygın şube ağı ile bankacılık sektöründe sağlam bir rekabet anlayışıyla adımlarını atmaya devam etmektedir.

 Avantajlı kredi imkanlarıyla da müşterilerinin nakit damarının kaynağı olmuştur. Farklı kanallar yoluyla gerçekleştirilen başvurular ile siz de paraya ihtiyaç duyuyorsanız, başvurunuzu yapmakta gecikmeyin.

Şekerbank kredi başvurusunu gerçekleştirebileceğiniz kanallardan ilki, en kolay yöntem olan SMS başvurusudur. Genellikle müşterilerin her an her yerde başvurabildikleri için tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek, TC Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakın. Tc kimlik numaranızı yazmadan önce kredi başlığınızı da girmeyi unutmayın. Bu işlemlerden sonra 1953’ mesajınızı yollayarak başvurunuzu gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Banka bu başvuru işleminizden sonra sizin kredi kullanabilme durumunuz hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Onay gelirse şubenize giderek kesin başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank kredi başvurusu bir diğer kolay yolu ise  İnternet şube aracılığıyla da web sitesi üzerinden, başvuru formunu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Yine bankanın ATM’leri üzerinden de gerekli işlem menüleri aracılığıyla başvurunuzu yapabilmektesiniz. Geleneksel yöntemleri tercih edenler için bankaların şubelerine giderek yerinde başvurular da yapılabilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın