Günümüz bankacılık sektörünün önemli bankalarından Vakıfbank her geçen gün hizmetlerine yenisini eklemektedir. 1954 yılından bu yana hizmetlerine durmaksızın devam ederek büyük bir müşteri portföyü oluşturmuştur ve müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Ticari, kurumsal, KOBi ve tarım desteklerinin yanında özel ve bireysel bankacılık alanında da faaliyet göstermektedir.

Müşterilerinin ani ihtiyaçlarını anında karşılayabilecek politikalar geliştirerek hep bir üst seviyeye çıkmaktadır. Örneğin, Vakıfbank kredi başvurusu yapan müşterilerine o an için ihtiyaç duydukları nakit desteğini sağlayarak müşterilerinin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Tüketicilerin de tabii bu kredi başvurularını gerçekleştirmeden önce dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki iyi bir ödeme planının yapılmasıdır. Eğer geri ödenemeyecek bir kredi başvurusunda bulunulursa hem banka tarafından geri çevrilebilirsiniz, hem de geri ödeme noktasında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 

SMS yoluyla yapılan başvurular için, Vakıfbank TİK aracılığıyla zaman ve mekan farketmeksizin hemen başvurabilirsiniz. Başvurunuzun yanıtı da 5 dakika içesinde size gelerek hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TIK yazıp bir boşluk bırakın, TC Kimlik numaranızı yazıp tekrar boşluk bırakarak aylık gelirinizi yazın. Bunları yazdıktan sonra 5724’e mesajınızı göndererek talebinizi iletmiş olacaksınız.

İnternet yoluyla Vakıfbank kredi başvurusu için, site üzerinden başvuru formunu doldurmalısınız. Formunuzu gönderdikten sonra, banka tarafından kısa sürede yanıt alacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − thirteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.