Ana SayfaKOBİÇiftçi Kredi Başvurusu

Çiftçi Kredi Başvurusu

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Ülkemizde bitkisel ve hayvansal üreticilik yapanlar, yıllardır yaptıkları köklü birikimlerin neticesinde tarım sektörünün öncüsü olmuştur. Tarım sektörü, bir ülke için en önemli hizmet ve ürün ağlarından bir tanesidir. Bu faaliyetlerin sağlanması ile belki de ülkenin en büyük ekonomik istihdam bölgesi oluşmaktadır. Tarım sektörü, toplam nüfusumuzun %35’ini oluşturmaktadır. Yaklaşık gelirimizin %15’i  ve istihdamın da %45’i tarım sektörü aracılığıyla sağlanmaktadır. Tarım sektörü, ülkemizin gıda ihtiyacını da önemli ölçede sağlayan önemli bir sektördür. Bu bağlamda çiftçiler ekonomik istihdam için çok önemli bir yerde durmaktadır. Bu sektörün ve çiftçilerin desteklenmesi ile ekonomik büyüme ivme kazanarak daha iyi bir hal alacaktır.

  Tarım sektörünü destekleyecek birçok kurum ve kuruluş da bu noktada, çiftçilere ve bu sektörde uğraş verenler için destek sağlamaktadır. Sağlanan desteklerde daha büyük bir ekonomi halini almaktayız. Bankalar da her durumu fırsata çevirme yoluna gittikleri için, çiftçilere de çeşitli ürün ve hizmetler sunarak bu durumu değerlendirmektedirler. Ziraat bankası bunun en büyük destekçilerinden bir tanesidir. Kamu bankası olan Ziraat Bankası geçmişten günümüze çiftçinin ve zanaatkarın yanında yer almıştır. Ziraat bankası yeni çiftçi kredileri fırsatlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Genç Çiftçi Kredisi ile hayallerini gerçekleştirmek isteyen ve çiftçilik ile geçimini sağlamak isteten gençlere el uzatmaktadır. Bakanlık tarafından da sağlanan hibe desteği ile de çiftçi büyük bir destek görecektir. Belirli kapsamlarda işletme için yatırım yapabilmektesiniz. TEB bankası da, çiftçiye özel, İşletme Kredileri, Yatırım Kredileri ve Tarım Girişimcileri için Krediler ile çiftçi kredileri desteği vermektedir. Şekerbank, birden çok kredi hizmeti ile çiftçilerin tarımı bırakmaması için çeşitli kredi ürünleri sunmaktadır. Tarla büyütme kredisi, tarım ekipman kredisi, tarımsal EKOkredi, kırsal kalkınmaya destek kredisi gibi çeşitli kredi fırsatlarıyla çiftçinin en iyi şekilde mahsül üreterek varlığını sürdürmesini amaçlamaktadır. Tarım bankacılığının revaçta olduğu bu dönemde Finansbank da çiftçilere desteğini esirgememektedir.

  ÇiftçiNakit Kredisi ile zirai faaliyetlerinizin temini için acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayacak finansal destekler sağlamaktadır. Hasat döneminde geri ödeme yaparak üretim zamanı sıkıntı yaşamayacaksınız. Hesabınızda para olmasa da hesabınızdan ödenerek geri ödemelerinizi hasat döneminde gerçekleştirmiş olursunuz.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  64TakipçilerTakip Et
  2,238TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

  Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

  Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

  TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

  TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...

  Asgari Ücret Zammı için Plan Oluşturuluyor!

  Hatırlanacağı üzere Ocak 2023 döneminde yapılan zammın ardından bu yıl içerisinde ara zam yapılacağı...

  Türkiye İş Bankası Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzmanı Alacak!

  Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilanla personel alımı...

  Kuveyt Türk Gezici Gişe Yetkilisi Alımı Gerçekleştirecek!

  Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka iş ilanları kapsamında yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana...