Evlilik Kredisi Veren Bankalar

0

Evlenenler, yaza düğün planı yapanlar, şimdiden evlilik için kemer sıkanlar evlilik kredisi ile rahat bir nefes alacaklar. Evlilik kredisi, evlenecek olan çiftlerin evlilik masraflarını karşılayabilmeleri için bazı bankalar tarafından tükeyiciye sunulan kredidir. Bankaların çoğu bu kredi hizmetini sağlamaktadır. Hatta çeyiz kredisi hizmeti dahi sağlanmaktadır. Yeni evlenecek çiftlerin nakit ihtiyaçlarına yönelik düzenlenen krediler çeşitli kampanyalarla süslenerek sizlere sunulmaktadır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı desteğiyle, evlenen gençlere devlet destekli evlilik kredisi desteği sağlanıyor. Evlilik kredisi veren bankalar ise faizlerde herhangi bir indirim uygulamamaktadır. Ancak düşük tutarlı aylık ödemelerle ve taksitlendirmelerle tercih edilmektedir. Ayrıca taksit erteleme olanağı da cazip seçenekler arasındadır.

Evlilik kredisi veren bankalar, en fazla 36 aya varan vade fırsatı sağlamaktadır. Çekilecek olan kredi tutarı ise bankanın belirlediği limitlere göre veya sizin gelir durumunuza göre şekillenmektedir. Evlenecek olan çiftler ayrı ayrı veya birlikle kredilerini çekebilirler. Çoğu banka erteleme fırsatı ile de size çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Evlilik kredisi veren bankalar şunlardır; Finansbank, Akbank, TEB, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Bank Pozitif ve diğer büyük bankaların çoğu.

                           Finansbank, yeni evlenen veya evlenecek müşterileri için balayında güzel bir tatil geçirerek rahata ermenize olanak tanıyor. Vakıfbank, 18 aya varan vade seçenekleri ile kefilsiz olarak 20000 TL’ye varan kredi fırsatları sunmaktadır.  Aylık faiz oranı %1,55’den başlayan krediye  BSMV ve KKDF dahildir. Yeni Evlenenlere Kredi kampanyası ile yeni evlenen çiftlerin kendilerine en uygun kredi seçeneğini seçmeleri ile evlerini kurmak hiç zor olmayacak. Şube yok, beklemek yok. İnternet üzerinden işlemlerinizi hızlıca halledin. Yapı Kredi de evlenen çiftlerden yana olan bankalardan. Masrafların altından nasıl kalkacağını düşünemeyenler için imdada yetişiyor. 36  aya varan vade fırsatları ile tüm harcamalarınız için Yapı Kredi’nin hizmetlerinden yararlanın. Bankanın istediği belgeleri temin ettikten sonra, şubelere uğrayabilirsiniz. TEB bankası, her türlü düğün masraflarınız için en düşük faiz oranları ile sizi karşılamaktadır. Üstelik TEB üzerinde çekeceğiniz evlilik kredisi için bankaya gitmenize de gerek yok. Başvurularınızın çoğunu internet üzerinden gerçekleştirebilir veya şubeler aracılığıyla kredi başvurusu işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın