Ana Sayfa Sigorta İş İlanlari Mapfre Sigorta Banka ve Leasing Kanalı Uzmanları Arıyor!

Mapfre Sigorta Banka ve Leasing Kanalı Uzmanları Arıyor!

Mapfre Sigorta yaptığı sigorta iş ilanları duyurusunda açık pozisyonun Banka ve Leasing Kanalı Uzmanlığı olduğu bildirdi.

-

Mapfre Sigorta yaptığı sigorta iş ilanları duyurusunda açık pozisyonun Banka ve Leasing Kanalı Uzmanlığı olduğu bildirdi.

Mapfre Sigorta Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Mapfre Sigorta bünyesinde görev verilmek üzere uzman kişilerin arandığı sigorta personel alımları duyurusuyla bildirildi. Şirket tarafından yapılan duyuruda sigorta iş başvurusu yapmak isteyenlerin sahip olması gereken nitelik ve özellikler, bu pozisyonda çalışmaya başladıktan sonra üstlenilecek görevler ve işin tanımı, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi ayrıntılar da paylaşıldı. Mapfre Sigorta bu alanda kariyer planını sürdürmek isteyenlerin başvurularını bekliyor.

İlgili pozisyona başvuru yapacak kişilerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinde Mühendislik veya Bankacılık ve Sigortacılık eğitimi almış olması gerekiyor. Adayların ayrıca Mühendislik Sigortaları ile ilgili 2 yıl kadar çalışmış ve deneyim kazanmış olması tercih ediliyor.

  • Mapfre Sigorta iletişim konusunda başarılı,
  • Yöneticilik vasıflarına sahip,
  • Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanan kişilerin başvurularını kabul ediyor.

Mapfre Sigorta Yeni Personel Alımı İş Başvurusu Son Tarih Nedir?

Mapfre Sigorta iş ilanları içinde olan bu pozisyona başvuru yapan ve şirket tarafından gerçekleştirilecek değerlendirme sonucunda işe alınacak olan yeni personeller;

  • Şirketin iş ortaklarının gönderdiği poliçe tekliflerinin oluşturulması ve sunulması,
  • Leasing şirketi ile koordinasyonun sağlanması,
  • Leasing şirketinde satış biriminde çalışanlara teknik ve teklif verme aşamalarında destek sağlanması gibi görevler alacaklardır.

Mapfre Sigorta iş başvuruları 6 Temmuz 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/mapfre-sigorta-a-s-banka-leasing-kanali-uzmani-2307301

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,713BeğenenlerBeğen
11,333TakipçilerTakip Et
19TakipçilerTakip Et
2,445TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler