2019 Mart Ev Kredisi Faiz Oranları

En uygun 2019 mart ev kredisi faiz oranları ve bankaların listesi! Detaylar Bankaciyim.net'te!

0
2019 Mart Ev Kredisi Faiz Oranları

Her yaz tatilleri de erteliyorsunuz o çok istediğiniz hayallerinizi de… Komşunuz aldığı yeni yazlığın keyfini çıkarırken siz kira derdiyle uğraşıyorsunuz. Bütün bunlar çok uzak değil. Bankalar 2019 yazının gelmesiyle birlikte çok cazip fırsatlar sunmaya başlamışlardır. 2019 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2019 Mart Ev Kredisi Faiz Oranları

2019 Mart ev kredisi faiz oranları her bankanın size özel olarak sunduğu fırsata göre değişmektedir. Kira ödermiş gibi her ay bankalara ödediğiniz konut kredisi taksitleri ile birkaç yılın sonunda evinizin tapusu sizde olacak. Konut kredisi hizmeti veren bankalar; Finansbank, VakıfBank, Fibabanka, Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, Ziraat Bankası, ING Bank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, Denizbank, HSBC. Saydığımız bankaların faiz oranları, en düğü %1,08’den başlayan aylık faiz oranlarını oluşturmaktadır. En yüksek faiz oranı ise maksimum %2,50’dir. Vade süreleri 120 ay ile 300 ay arasında değişen konut kredileri sizler için kaçınılmaz fırsatlardan.

Garanti Bankası ev kredisi faiz oranı %2,05 gibi bir yüzdeye sahiptir. Minimum 3 ay vade seçeneğiyle, Kiracıya Mortgage paketini sizlere sunmaktadır. 240 ay maksimum vade seçeneği her ay düşük tutarlı taksitlerle kısa sürede ev sahibi olmanıza olanak tanıyacaktır.

Yapı Kredi Konut Kredisi, en çok tercih edilen konut kredilerinden bir tanesi. %1,59 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçeneği ile kredi hizmeti vermektedir.

Denizbank biraz daha düşük tutarlı bir faiz oranı sunmaktadır. Denizbank Özel Konut Kredisi %2,29’luk bir faiz uygulamaktadır. Ancak vade süresini uzun tutan bankalardandır. 300 aylık maksimum vade süresi ile taksitleriniz diğer bankalara göre daha uzun süreli olacaktır.

Ziraat Bankası‘da konut kredisi paketi ile tüketicilerinin karşına çıkmaktadır. %1,28’lik faiz oranı 120 ay vade süresi ile evinizi almanıza yardımcı olacaktır. Akbank, Konut Kredisi Kampanyası kapsamında %1,61’lik faiziyle düşük faiz oranı sunan bankalardandır. 120 ay vade ve düşük faiz ile Akbank da tercih edilen bankalar arasında bulunmaktadır. Diğer bankalar ise belirlediğimiz %1,08 – %2,50 aralığında kredi fırsatlarını sunmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın