Ana SayfaKrediler2016 Haziran İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

2016 Haziran İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
2

-

Evlilik hazırlıkları, düğün masrafları, eşya alımı, diğer küçük gereksinimleriniz ve uzun zamandır istediğiniz tatil istekleriniz var. Fakat maddi olarak bazen bunlara bütçe ayıramıyorsunuz. Yeterli kazanca sahip değilsiniz veya birikim yapmayı oldum olası başaramadınız. İhtiyaç kredisi, bu tür küçük çaplı ihtiyaçlarınız için bankaların size sunduğu ürün hizmetlerinden bir tanesidir. O an için hangi konuda ihtiyaç duyuyorsanız  size bunu sağlayarak sorunlarınıza çözüm bulur. İhtiyaç kredileri genellikle düşük tutarlı kredilerdir. Bunun için banka sizden çok fazla evrak ve belge de talep etmez. Son zamanlarda tüketiciler tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Sizler de bu yılın ve önümüzdeki ayın ihtiyaç kredileri hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

2016 Haziran İhtiyaç kredisi faiz oranları hemen hemen çoğu banka tarafından belirlendi. Tatil döneminin yaklaşmasıyla da ihtiyaç kredilerine yoğun bir talep söz konusu olmaya başladı. Bankaların 2016 Haziran ihtiyaç kredisi faiz oranları değişiklik göstermektedir. Banka içerisindeki kredi ürünleri için de seçeceğiniz pakete göre değişmekte. ING Bank %0,99’dan başlayan kredi faiz oranları uygulamaktadır. 10000 TL için 36 ay vade seçenekleriyle bizi karşılamakta. Mini Kredi için 3000 TL’lik bir kredi limiti sunmaktadır. Bu kredi için %1,99 faiz oranı belirtmektedir. Eşit taksitli krediler için ise kredi limiti ve vadeye bakılmaksızın %1,49’luk bir kredi faizi belirlemiştir. Bayramın da yaklaşmasıyla diğer bankalar da bayram kredileri sunmaktadırlar.  %1,35 faiz oranını geçmeyen bayram kredileri ile bayram masraflarınızı rahatça karşılayabilirsiniz. Diğer ihtiyaç kredileri içinse bu faiz oranı %1,99’a kadar yükselmektedir.  Yapı Kredi, %1,23’lük aylık faiz oranı ile 36 aya varan vade süresi vermektedir. Türkiye İş Bankası, Geleneksel bayram kredisi ile müşterilerine seslenmektedir. %1,27’lik uygun faiz oranı yine müşterileri cezbedici bir kredi halini almaktadır. Garanti Bankası’nın Bahar kredisi fırsatı hala %1,35’lik aylık faiz oranıyla sürmektedir. Ziraat Bankası, devletin verdiği güçle yine tüketicinin yanında yer almıştır ve %1,37’lik aylık faiz oranları sunmaktadır. Bankaların müşterilerine sundukları ihtiyaç krediler %0,99 ila %1,99 arasında değişiklik göstermekte olup size en uygun kredi fırsatını istediğiniz banka aracılığıyla yakalayabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol