2016 Haziran Taşıt Kredisi Faiz Oranları

0

İstediğiniz otomobil için bankalar her yıl size özel taşıt kredileri düzenlemektedir. Düzenledikleri ve hizmete sundukları taşıt kredileri ile müşterilerinin de bir araç sahibi olmasını sağlayarak her iki tarafı da kazançlı çıkarmaktadırlar. 2016 yılı için de bankalar tüketiciler için faiz oranlarını belirlemiş durumdadır. 2016 Haziran Taşıt Kredisi faiz oranları size en uygun seçenekler ve cebinizi yakmayacak masraflardan oluşmaktadır.

2016 Haziran Taşıt Kredisi faiz oranları %1,04’den başlayan ve %1,50’ye varan faiz oranları arasında değişiklik göstermektedir. Bankalar kendi hazırladıkları raporlara, finansal durumlarına ve tabii müşteri potansiyellerine göre bu oranları belirlemektedir. İsterseniz ikinci isterseniz ise pırıl pırıl sıfır bir aracın sahibi olmak için bu kredi fırsatlarından yararlanmalısınız. Öne çıkan birkaç bankanın kampanyalarını sizler için derledik.

ING Bank Yeni Taşıt Kampanyası Faiz Oranları

Kredi başına ING Bank’ın sunduğu kredi oranları asgari tutarı (3 -6 ay arasında)  %1,04’lük bir faiz oranını göstermektedir. Sıfır araçlar için belirlenen bu faiz oranı 9 ila 48 aylık vade süresi dilimi için kredi başına %1,45’lik bir asgari faiz oranını içermektedir. Bütün bu faiz oranlarının ve masrafların içerisinde BSMV hariç tutulmaktadır. İkinci el araçlar için de aynı faiz oranları uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının binde beşi kadar bir ücret tahsil edilmektedir.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Çok almak istediğiniz o araç Yapı Kredi ile çok uzakta değil. Sıfır km ve 10 yaşına kadar olan 2. El araçlarınızda 48 aya varan vade seçenekleri sizleri beklemektedir. Kefil ve ekspertiz ücretinin de tahsil edilmediği kredi de faiz oranları 01-24 ay vade süresinde %1,30 , 25-48 vade süresinde ise %1,33’lük bir faiz oranı gibi oranlarla ifade edilmektedir. Bu kampanya grubunun birincisi için geçerli orandı. İkinci kampanya grubu için  01-48 ay vade süresince %1,35’lik bir faiz oranı belirlenmiştir.

Akbank Uygun Taşı Kredisi Faiz Oranları

Kasko ve rehin zorunluluğu istemeyen Akbank, seçtiğiniz markaya ve araba kullanım durumuna göre faiz oranı ve kredi seçeneklerini belirlemektedir. 2. El araç alımlarınız için vade süresine bakılmaksızın %1,25’lik bir faiz oranı Akbank’ta sizi bekliyor.

                        

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın