Garanti 2016 Kredi Başvuruları

0

Garanti Bankası tüketici kredilerine sahip olan; taşıt, ev-konut, ihtiyaç,  düğün,  eğitim, işyeri ofis veya büro ve dahası için kredi çekmek isteyen kişilere, garanti kredi başvuru imkanları banka  tarafından sunulmaktadır.

Garanti kredi başvurusu için gerekli evraklar

Kredi çekmek isteyenler için her bankanın kendi bünyesinde barındırdığı şartlar olduğu gibi tüm bankaların da ortak olarak koştuğu şartlar vardır.  Garanti Bankası kredi başvuru şartları şunlardır:

Üzerinde vatandaşlık numarası bulunan nüfus cüzdanı

Ücretli çalışanlar için bordro ya da gelir yazısı

Emekliler için emeklilik belgesi

Şahsınıza ait bir şirket sahibi iseniz firmanın belgeleri

Kira gelirine sahip olanlar için kira belgeleri

Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Garanti Bankası Kredi Yöntemleri

Bankalar içinde kredi başvurusu konusunda kolaylık sağlayanlardan biri de Garanti Bankası’dır. İnternet üzerinden yapılan anında kredi başvurusu, Garanti E-kredi başvurusu ve mesaj yoluyla da garanti sms kredi başvurusu yapmak.

E-imza ile başvuru yaparken,; garanti kredi başvuru sayfasına girip, T.C numarası ve cep telefonu numarası girilerek kredi başvurusu yapılabilmektedir.  Bu işlemler sonunda cep telefonuna başvuru sonucu gelmektedir.

SMS ile başvuru yaparken;  T.C kimlik numarası,  istenilen kredi tutarı, vadesi ve aylık gelir bilgilerini TL olarak ve her birinin arasında birer boşluk bırakılarak gereken numaraya gönderilir ve sonuç cevap olarak gelir.

Diğer başvuru yöntemleri de: alo garantiden, paramatik cihazından, internet üzerinden başvuru yöntemleridir.

Garanti kredi başvurusu yapmak ve başvuru sonuçlarına ulaşmanız oldukça kolaydır. Garanti Bankası sunmuş olduğu kolay kredi başvuru yöntemleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamakta ve uzun süren aşamalardan kurtarmaktadır. Bu kolay yöntemler sayesinde, banka şubelerinde beklenilen kuyruklardan, dosya kalabalığından ve uzun süre sonuçlanmasını beklenen başvuru sonuçlarından kurtulmak da mümkündür. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın