Vakıfbank 2016 Kredi Başvuruları

0

Vakıfbank, 1954 yılında vakıf kaynaklarını en güzel şekilde değerlendirme amacıyla kurulmuştur. Zamanın değişmesiyle bankanın da yöntem ve uygulamaları gelişerek zamana uygun hale getirilmektedir.

Vakıfbank Bireysel ve özel bankacılığın haricinde, Kurumsal, KOBİ, ticari ve tarımsal alanlarda da modern bankacılık hizmetini sunmaktadır. Alanında uzman kadrosuyla da, Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yerini almıştır.

Vakıfbank kredi türleri açısından bakıldığında Bireysel, KOBİ, Ticari ve Kurumsal başlıkları ön plana çıkmaktadır. Bu kredilerden her birinin zamanın ve/veya bankanın öngördüğü şartlar dâhilinde farklı versiyonları bulunmaktadır.

Vakıfbank Bireysel Krediler arasında; Taksitli ihtiyaç kredisi, Taşıt kredileri, SarıPanjur ev kredisi, Hızlı bitirme kredisi, Kredili bankomat-7/24, Hızır 7/24 kredileri bugün itibariyle yer almaktadır. Bu kredilerden hiç şüphesiz en çok kullanılan İhtiyaç kredileri olmaktadır. Her bir kredi için şartlar ve faiz oranları bankanın internet sitesinde mevcut olup, ayrıca banka şubelerinden de bilgi alınabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Vakıfbank KOBİ kredileri olarak KOBİDOST adı altında krediler de bankanın diğer kredi seçeneklerindendir. Nakit, Gayrinakit, Proje ve Yatırım, Dış Ticaret, Hammadde Alımı, TMO Makbuz Senedi Karşılığı, Çek ve Diğer Ödeme Araçları, KOBİ’lere sunulan kredi çeşitlerindendir. Bu krediler KOBİ işletmelerine özel olup, faiz oranları diğer kredilere oranla biraz daha düşük olarak hesaplanmaktadır.

Vakıfbank Ticari olarak ta kredi imkânı sunmakta ve Nakit, Gayrinakdi, Proje ve Yatırım, Ticari Kartlar, Çek ve Diğer Ödeme Araçları adları altında krediler sunmaktadır. Ayrıca Avrupa Yatırım Bankası (AYB) Belediye Kredisi de öne çıkan kredilerdendir.

Vakıfbank kredi olarak vermiş olduğu Kurumsal kredileri içinde, Nakit olarak, Gayrinakdi olarak, Proje ve Yatırım amaçlı, Dış Ticaretin Finansmanı nedeniyle, Ticari Kart şeklinde, Çek ve Diğer Ödeme Araçları adları altında krediler verilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın