Ana Sayfa Sigorta İş İlanlari Garanti Emeklilik Fon Yönetimi Yetkileri Arıyor!

Garanti Emeklilik Fon Yönetimi Yetkileri Arıyor!

Garanti Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Fon Yönetimi Yetkilisi ihtiyacı bildirildi.

-

Garanti Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Fon Yönetimi Yetkilisi ihtiyacı bildirildi.

Garanti Emeklilik Yeni Personel Alımları

Garanti Emeklilik sigorta iş ilanları ile açık pozisyonun Fon Yöneticiliği olduğu bildirildi. Garanti Emeklilik sigorta iş başvurusu yapacaklarda aranan nitelik ve özellikleri de belirtti. Buna göre kariyer planına bu alanda devam etmek isteyen adayların tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, İktisat gibi bölümlerinden mezun olması isteniyor. Başvuru sahibi adayların ayrıca MS Office uygulamalarına hakim olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, sigortacılık sektöründe tecrübe kazanmayı istiyor olması, araştırmacı, yenilikçi ve gelişime açık olması, iş geliştirme konusunda başarılı olması da Garanti Emeklilik tarafından belirtilenler arasında yer alıyor. Şirket adaylarda ekip çalışmasına yatkın olma, yoğun iş temposunda çalışabilecek olma, bilgi paylaşımına açık olma gibi özellikler de arıyor. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekiyor.

Garanti Emeklilik Yeni Personel İş Başvuruları

Garanti Emeklilik iş ilanları arasındaki bu duyuruya başvuru yaparak işe alınacak olan yeni personeller emeklilik yatırım fonlarının risk analizlerini yapmak, gereken tüm raporları hazırlamak, satış ve satış sonrası destek ekiplerinin eğitimlerine destek vermek, bu ekiplerin teknik fon sorularını cevaplamak, mevzuatları yakından takip etmek gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Garanti Emeklilik iş başvuruları 29 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-emeklilik-fon-yonetimi-yetkilisi-2320438

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,611BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,428TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler