Yapı Kredi Bankası Birçok Şehirde Satış Yetkilileri Arıyor!

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda birçok şehirde satış yetkilileri arandığı bildirildi.

0
yapi-kredi-bankasi-bircok-sehirde-satis-yetkilileri-ariyor

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda birçok şehirde satış yetkilileri arandığı bildirildi.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımları Yapıyor

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede Direkt Satış Yetkilisi olarak görev yapacak personellere ihtiyacı olduğunu duyurdu. Yeni personeller İstanbul – Ankara – Adana – İzmir – Antalya – Samsun şehirlerinde görev yapacaklar. Yapı Kredi bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışmak üzere banka iş başvurusu yapmak isteyenlerin üniversitelerin 2 yıllık ön lisans veya 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Yeni personeller saha Direkt Satış Yetkilisi olarak çalışacak ve Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı – bireysel bankacılık ürünlerinin tanıtım ve satışını yapacaklar.

Yapı Kredi Satış Yetkililerinde Hangi Özellikleri Arıyor?

Yapı Kredi Bankası kariyer planlarında bankacılık ev satış alanlarında yükselmek olan yeni personeller arıyor. Başvuru sahiplerinin seyahat engellerinin olmaması, ofis dışında çalışabilecek olmaları, iletişim yönü güçlü, ikna yeteneği yüksek, zaman yönetiminde başarılı, aktif, dinamik, satış yeteneklerine ve becerisine güvenen ve dış görünüşüne özen gösteren kişiler olması isteniyor. Yapı Kredi iş ilanları kapsamında olan bu duyuruyla işe alımı gerçekleşen yeni personeller saha da ürün tanıtımı yaparak satış gerçekleştirmekten sorumlu olacaklar. Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Yetkilisi iş başvuruları 21 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-direkt-satis-yetkilisi-2268375

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın