Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Pazarlama Uzmanı Alımı Yapıyor! 21 Mart Son!

Türkiye Finans Pazarlama Uzmanı Alımı Yapıyor! 21 Mart Son!
T

Türkiye Finans Katılım Bankası Pazarlama Personelleri Arıyor! Türkiye Finans Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor? Detaylar İçin...

-

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda açık pozisyonlar hakkında detaylı bilgi verildi.

Türkiye Finans Pazarlama Uzmanı Alımları

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları ile istihdam sağlayacağı pozisyonun Girişimci Bankacılık Pazarlama Uzmanı olduğunu duyurdu. İstanbul (Asya)’da görev verilmek üzere işe alımı sağlanacak olan yeni personeller bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen kişiler arasında seçilecek. Banka iş başvurusu yapacak olan adayların;

Türkiye Finans Pazarlama Uzmanı Alımları
Türkiye Finans Pazarlama Uzmanı Alımları

  • Örgün üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler, Matematik, İşletme ya da İktisat bölümlerinde tamamlamış olması,
  • Daha önce bankacılık sektöründe KOBI bankacılığı departmanlarında en az 2-6 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olması,
  • İleri seviyede MS Office kullanabiliyor olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Takım çalışmasına uyumlu olması,
  • İstanbul‘da ikamet ediyor olması,
  • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekiyor.

Türkiye Finans tarafından yapılan personel alımı duyurusunda adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmalarının gerektiği de belirtilerek yeni personellerin görevlerinden de bahsediliyor.

Banka İş İlanı Son Başvuru Tarihi

Banka İş İlanı Son Başvuru Tarihi
Banka İş İlanı Son Başvuru Tarihi

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında yapılan yeni personel alımları ile ilgilenen adayların başvuruları 21 Mart 2021 tarihine kadar kabul edilecek. Adaylar işe alınmaları halinde Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesinde şubenin gelişimine katkı sağlamak ve belirlenen hedefleri gerçekleştirmek, kredi sağlanacak müşterilerin kredi değerlendirmelerini yapmak gibi görev ve sorumluluklar alacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-girisimci-bankacilik-pazarlama-uzmani-2660381

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol