Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank yaptığı banka personel alımları duyurusunda Müşteri Temsilcisi ihtiyacından bahsetti.

0
sekerbank-musteri-temsilcisi-alimi-yapiyor

Şekerbank yaptığı banka personel alımları duyurusunda Müşteri Temsilcisi ihtiyacından bahsetti.

Şekerbank Yeni Personel Alımları Başladı

Şekerbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımı yapılacağı bildirildi. Şekerbank bünyesinde çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin Tokat ilinde ikamet etmesi gerekiyor. Şekerbank’ın Anadolu bankacılığı misyonu dahilinde çalışacak olan yeni personellerin tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olması isteniyor.

Şekerbank Yeni Personellerinde Hangi Özellikleri Arıyor?

Şekerbank iş ilanları ile ilgilenen ve başvuru yapan adayların hangi özelliklere sahip olmasını istediğini de duyurdu. KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak çalışacak olan adayların en z 3 yıl bu alanda çalışmış ve deneyim kazanmış olması gerekiyor. Bankacılık alanında kariyer hedefleri olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Şekerbank yaptığı duyuruda ekip çalışmasına yatkın, kendine güvenen, ikna ve iletişimde başarılı olduğuna inanan, satış yeteneği yüksek, esnek iş saatlerine uyum sağlayabilecek kişilerin başvurularını kabul ederken, erkek adaylarda aradığı şartı da askerlik görevlerini yapmış olmak şeklinde belirtiyor.

Şekerbank Müşteri Temsilcilerinin Görevleri Nelerdir?

Şekerbank iş başvurusu yapan ve değerlendirmeler neticesinde işe alınan yeni personeller KOBİ Bankacılığı kapsamındaki ürünlerin müşterilere tanıtılması, pazarlanması ve satışının gerçekleştirilmesi, verilen hedefler çerçevesinde verimliliğin artırılması, Şekerbank politikalarına uygun olan müşterilerin tespit edilmesi gibi görevler alacaklar. Şekerbank yeni personel iş başvuruları 11 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/sekerbank-kobi-bankaciligi-musteri-temsilcisi-tokat-2277677

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın