Kuveyt Türk KOBİ Bankacılığı Uzmanları Alacak

0

Türkiyede katılım bankacılığı her geçen gün yaygınlaşmaya ve büyümeye devam ederken, bu alanda hizmet veren önemli bankalardan biri Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş açık pozisyon ilanları yayınlayarak personel alımları ve banka sınavları düzenlemeye devam ediyor.

Ülkemizin en önemli ve prestijli meslek grupları arasında yer alan bankacılık alanında sürekli olarak iş ilanları yayınlanmakta. Özellikle kamu bankalarının yoğun personel alımı yapmaması ve önemli kriterler dahilinde iş başvurularını kabul etmesi neticesinde, adaylar özel bankalar ve katılım bankacılığı alanına yönelmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası da bu bankalar arasında yer almakla birlikte yılın hemen her dönemi kadrolarına yeni bankacılar katarak istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Güncel banka iş ilanları içerisinde yer alan Kuveyt Türk KOBİ Bankacılığı Uzmanı için başvurular başladı. Deneyimsiz adaylarında değerlendirileceği KOBİ Bankacılığı Uzmanı banka iş ilanı için adaylardan katılım bankacılığı alanında kariyer hedeflemek istemeleri ön planda tutularak faiz bankacılık ürünleri ve hizmetleri hakkında kendini geliştirmesi beklenmektedir. Yayınlanmış bu olan Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanı çerçevesinde adayların KOBİ alanında bankanın mevcut müşterileri ile iyi iletişim kurmaları ve müşterilerin devamlılığını sağlamaları beklenmektedir.

Ayrıca bankacılık ürünleri hakkında deneyim kazanacak olan adaylar için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından bir çok yan haklar ve eğitim olanakları da sağlanmaktadır. Günümüzde üniversite mezunu özellikle 4 yıllık eğitim sürecini İİBF gibi bankacılık ile doğrudan ilişkili alanlarda tamamlayan adaylar bu sektöre oldukça yoğun ilgi göstermektedir.

Düzenlenen banka sınavları, banka mülakatları adaylar için önemli birer dönüm noktasıdır. Bu süreçleri başarılı bir şekilde tamamlayan adaylar Kariyerleri açısından bankacı kimliğine bürünerek gelecek dönemlere daha sağlam adımlar atabilmektedir.

Banka tarafından yayınlanmış iş ilanı başvurularınızı ve bununla ilgili daha fazla detayı bu bağlantılardan bulabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-kobi-bankaciligi-uzmani-1593384

Kuveyt Türk bu alanda verdiği hizmetler, ürünlerde olduğu gibi personeli için sunduğu avantajlar ve refah seviyesi yüksek çalışanlar inşaa etmeyi hedeflemektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın