Banka İş İlanları Garanti Bankası Kredi Değerlendirme Yetkilisi İş İlanı

Garanti Bankası Kredi Değerlendirme Yetkilisi İş İlanı

Son Güncelleme:

Garanti Bankası A.Ş tarafından Kurumsal Krediler ve Ticari Krediler ekiplerinde görev almak üzere yeni personel alımı yapılıyor. Garanti Bankası tarafından yayınlanan banka iş ilanı çerçevesinde Kredi Değerlendirme Yetkilisi pozisyonu için başvurular alınmaktadır.

Bankacılık alanında olduğu gibi sigortacılık gibi büyük bir sektörde de faaliyet gösteren Garanti, krediler alanında özellikle Türkiye’de bir çok müşteriye fırsatlar sunmaktadır. Sunduğu avantajlı kredi faiz oranları yanı sıra kullandırımlar esnasında da sağladığı kolaylıklar nedeniyle kurumsal ve ticari bankacılık müşterileri başta olmak üzere çok sayıda talep almaktadır.

Bankanın sunduğu kredi ürünü ile bağlantılı olarak gerek duyduğu kredi değerlendirme işlemleri için yeni personel ihtiyaçları doğmuştur. Banka tarafından bu alanda deneyim sahibi olacak ve krediler konusunda kendini geliştirmeye açık yeni çalışma arkadaşları alınacaktır.

2016 yılı banka personel alımları çerçevesinde daha önceki yıllara göre biraz daha ağır ilerleyen Garanti Bankası yılın ikinci yarısına girdiğimiz şu günlerde yeni banka iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Üniversite mezunu adaylar için sunulan iş ilanı çerçevesinde başvuran adaylar için şu aşamada banka sınavları düzenlenecek mi ilan detaylarında belirtimemiştir.

Garanti ailesine katılarak bu büyük kurumda çalışma fırsatı yakalarak kendi kişisel gelişiminize büyük katkı sağlayabilir, kariyer planlarınızı bankacılığın özellikle en önemli pozisyonlarından olan Krediler alanında geliştirebilirsiniz.

Garanti Bankası iş ilanları kapsamında yayınlanan Kredi Değerlendirme Yetkilisi banka iş ilanı için başvurularınızı ve detayları bu bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-kredi-degerlendirme-yetkilisi-1587302

Bankacılık sektörü her geçen gün farklı bir ivme kazanarak çalışanlarına yeni olanaklar sağlamaktadır, özellikle kurumsal eğitim düzenlenmeleri, mesleki gelişim eğitim ve seminerleri bunlara birer örnek olarak gösterilebilir. Garanti Bankası’da bu noktada çalışanlarına farklı olanaklar sağlayan bankalardan biridir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,287BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,635TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler